dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

ŠATY

Sexy i romantické šaty nabízí Fenomén Móda

Krátké i dlouhé, sexy i romantické - e-shop Fenomén Móda nabízí šaty pro každou ženu a příležitost.

Celý článek

Šaty a tenisky - co je to za módu?

Pokud se zajímáte o čerstvé módní trendy, už jste si určitě všimli, že se rozhodl trend šatů a tenisek. Pro někoho nepochopitelné, pro jiného skvělý vynález. 

Celý článek

Jsme pro září v šatech

Byť se zdá, že září spadá už do podzimu, šaty unosíte stále. Jen možná už přes ně budete muset přehodit bundičku a sandálky vyměnit za baleríny. Ale to nevadí, co?

Celý článek

Šaty na jaro i léto 2016

Prohlédli jsme nové kolekce Značek Vero Moda, Only, Alchymi, VILA a další a posbírali z nich ty šaty, bez kterých by se letošní jaro a léto rozhodně obejít nemělo.

Celý článek

ELAJEDIOVA: Zahalte se do paprsků odpoledního slunce

Svoji novou kolekci nazvala módní návrhářka Eliška Judová LUCE, což v překladu z italštiny znamená světlo. Jakmile její šaty uvidíte, bude vám okamžitě jasné, proč.

Celý článek

Nevzdávejte se svých oblíbených letních šatů a oblékněte je i na podzim a v zimě!

Jen těžko se vzdáváme letních šatů, které jsme v posledních měsících nosili, ale třeba nemusíme. Přestože se počasí ochlazuje, stále můžeme oblékat oblíbené letní šaty. Jak na to? 

Celý článek

Jeden kus oblečení na milion způsobů

Inovativní oblečení s možností z jednoho kusu vytvořit další a další modely není u nás zatím zcela známé a dostupné, ale jistě se brzy stane trhákem.

Celý článek

Jednoduchá a přesto působivá kolekce francouzské značky Promod

Francouzský řetězec Promod nabízí módu, která si zakládá na jednoduchosti a kráse v detailech. Pojďte si prohlédnout to nejzajímavější z nové kolekce!

Celý článek

Cristóbal Balenciaga - někdy zapomínaný návrhář, který inspiroval svět

Tvořil, aniž by následoval módní trendy. Přesto jeho šaty byly ve své době dražší než od ostatních návrhářů. Získal si zaslouženou pozornost a inspiroval celý svět. Cristóbal Balenciaga.

Celý článek

Outfit na festival: trendy, variabilní i pohodlný

Letošní festivalová sezona právě začíná, je tedy nejvyšší čas opatřit si několik nezbytných kousků pro tuto příležitost. A jak vybírat? Jednotlivé části outifu by měly být moderní, hravé, snadno kombinovatelné a praktické.

Celý článek