dnes je 22.02.2017 a svátek má Petr

STYL

STYL a KABO předpoví módní trendy pro příští podzim a zimu

Horké novinky téměř osmi stovek módních značek mohou od soboty 18. února obdivovat návštěvníci veletrhů STYL a KABO, které začínají na brněnském výstavišti.

Celý článek

Jaký je rozdíl mezi dánskou a švédskou módou?

V Česku často uslyšíte pojem severská móda. Zahrnujeme do ní všechny státy na severu bez ohledu na jejich odlišnosti. Čím se ale liší móda Dánů a Švédů?

Celý článek

Ewa Farna má sice boky, ale i styl!

V posledních měsících se proslavila tím, že hlásá, jak je svá ve svém největším singlu od jejího návratu zpět na českou hudební scénu BOKY. Specifický je i její osobní styl.

Celý článek

Krásná, úspěšná a vtipná navrch - Iva Pazderková má ještě k tomu styl

Moc srandy si z ní kvůli jejím vlasům teď dělat nejde. Už je totiž pár týdnů přebarvená na trendy šedou, kterou před nedávnem změnila na velmi netradiční modrou. Svůj styl ale nemění. 

Celý článek

Styl Charlize Theron

Charlize Theron je celou svou hollywoodskou kariéru věrná jednoduchému stylu, sofistikovanosti, přesto nás vždy dokázala zaujmout. Jaké jsou její nejikoničtější outfity a co preferuje ve volném čase?

Celý článek

Dagmar Gabulová - Cesta ke kráse, sebevědomí a charismatu

Maraton křtu knihy Dagmar Gabulové ještě nekončí. Nenechte si společně s námi ujít slavnostní křest knihy STYL s úspěšnými modelkami Anetou Vignerovou a Monikou Leovou.

Celý článek

Styl oscarové Alicie Vikander

Styl Alicie Vikander se vám bude líbit a bude vás inspirovat, pokud nejste náročné a nepotřebujete k životu prvoplánově výrazné oblečení. Alicia si potrpí na jednoduchost, ale dokáže i překvapit.

Celý článek

Černobílé kombinace pro každou příležitost

Černá a bílá jsou základními barvami šatníku. Hodí se téměř k čemukoliv a dohromady vytváří eleganci a styl.

Celý článek

Dá se skloubit mateřství a kariéra?

Našli jsme tři maminky, které vypadají naprosto báječně a kromě péče o dítě stíhají i svojí kariéru.

Celý článek

Námořnický styl i městský chic pro každého muže od Michael Bastiana pro GANT

Návrhářská kolekce GANT by Michael Bastian je plná jedinečných kousků, které lze vzájemně kombinovat, nebo nosit jednotlivě a stále budete vypadat, že stylu rozumíte!

Celý článek