dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

VÝPRODEJ

BLOGES INSTA MARKET

Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Celý článek

Tipy, co si pořídit ve výprodejích na Zootu

I Zoot.cz odstartoval své povánoční výprodeje. Slevy dosahují i padesáti procent, a co více - zlevněno toho bylo opravdu hodně! Přehled Módy.cz, po čem se podívat, je tady.  

Celý článek

Výhodné nakupování je tady - na Asnwear teď vše s 20% slevou

Hlavní část svátků je za námi. A obchody nás nenechávají ani na chvilku si vydechnout. Answear například připravil další akci v podobě Nočního nakupování.

Celý článek

Výprodeje bot jsou v plném proudu - které kousky si pořídit?

Léto je kromě dovolených a sluníčka také obdobím skvělých výprodejů. To platí nejen pro oblečení, ale i pro boty. Poradíme, po kterých byste se v obchodech i eshopech měla mrknout letos!

Celý článek

Mango zahájilo slevy - co v nich pořídit pro letošní léto?

Slevy se v módních řetězcích opět roztrhly a tak je čas na nákupy. Móda.cz prohlédla nabídku Manga a poradí vám, po čem se tam porozhlédnout. 

Celý článek

Začaly zimní výprodeje - kam vyrazit pro kousky, které sháníte?

Zimní výprodeje už jsou v plném proudu. A je tak ideální čas porozhlédnout se po kouscích, které ve svém šatníku stále postrádáte. 

Celý článek

Levné a příjemné vídeňské nakupování.

Levné a příjemné vídeňské nakupování, prožila tento víkend naše redakce. 

Celý článek

Užijte si radost z výhodného nakupování

Nerady utrácíte zbytečně? Přitom se jako každá žena ráda oblékáte a milujete módu? Nebo si ráda pořizujete praktické věci do domácnosti za výhodné ceny? Sledujte výhodné ceny zásilkového obchodu Vyprodej-slevy.cz. Udělat si radost něčím pěkným nebo praktickým nemusí stát příliš mnoho peněz. Sortiment je množstevně omezen, proto neváhejte s nákupem!

Celý článek