3 back to school účesy, které si zamilujete

3 back to school účesy, které si zamilujete

Se zářím se pravděpodobně opět dostaví ranní shony po opakovaném odložení budíku. A pokud nechcete každý den vyrážet jen s rozpuštěnými vlasy, určitě se vám hodí nové tipy na účesy.

1. Tak trochu jiný culík

Omotejte gumičku culíku šátkem, barevnou stužkou, nebo zavažte culík trochu jinak. Způsobů se nabízí nespočet a každý den tak vlastně můžete mít stejně snadný účes a přitom pokaždé něčím zajímavý. Culík můžete dát dohromady z více pramenů, různě je smotat a obtočit a uvidíte, jaké zajímavé výsledky vás čekají. 

2. Postranní copánek

Rozpuštěné vlasy znamenají pro většinu žen a dívek základ, který jim nejvíce sluší. Pokud však přemýšlíte o něčem víc, zkuste si ráno zaplést po straně hlavy krátký (nebo klidně delší) copánek. Můžete je zaplést i na obou stranách a získáte jeden super benefit. Nebudou vám vlasy padat do očí. 

3. Jděte na krátko

Hmmm... Skvělá rada, říkáte si. Neposíláme vás hned všechny pod kadeřnické nůžky, zvažte ale tuto možnost. Pokud se v dlouhých vlasech cítíte dobře a za nic byste je nevyměnily, pak to asi není pro vás. Pokud však čas od času zaflirtujete s představou delšího mikáda nebo vlasů po ramena, jděte do toho. Rok 2017 přeje krátkým vlasům a odborně udělanou balayagí nebo ombré posunete svůj účes na nový level. PS: A o snazším stylingu, jednodušší péči a odlehčenému pocitu asi psát nemusíme, viďte?

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram