3 jednoduché drdoly, které stihnete za pár minut

3 jednoduché drdoly, které stihnete za pár minut

Každá žena chce vypadat krásně a my vám přinášíme jednoduché tipy, díky kterým vytvoříte nádherný účes za pár minut. Možná nestíháte nebo máte mastné vlasy, drdoly jsou ideálním pomocníkem v těchto situacích.

Vybrali jsme pro vás drdoly do práce, na schůzku, ale i na slavnostnější příležitosti. Je libo elegantní drdol, roztomilé sobí růžky nebo ležérní bun? S pořádnou dávkou laku a pinetek to půjde jedna báseň.

Elegantní drdol

Rozčesejte si vlasy a vyčešte vysoký culík na temeni hlavy. Budete potřebovat pinetky a vycpávku do drdolu, tzv. donut. Čím delší nebo hustější vlasy máte, tím větší vycpávku potřebujete. Prostrčte culík vycpávkou a vlasy rozprostřete podél jeho obvodu, aby nebyl donut vidět. Barvu vycpávky přizpůsobte barvě vašim vlasům, ať neprosvítá. Gumičkou přetáhněte vlasy a zbylé prameny omotejte kolem drdolu. Nakonec připevněte pinetkami, pořádně zalakujete a je hotovo.

Sobí růžky

Jako druhý účes tu pro vás máme jednoduché drdůlky, které připomínají sobí růžky. Vlasy rozdělíte na dvě části na pěšinku. Vytvoříte dva vysoké culíky, až co nejvíce na vrcholku hlavy. Zatočíte prameny vlasů a omotáváte je dokola do tvaru drdůlků, až vám nezbydou žádné prameny. Nakonec upevníte gumičkou a upravíte dle potřeby. Zaberou vám jen pár minut a jsou opravdu kouzelné.

Messy bun

Krásný a ležérní účes, který se hodí na každou příležitost. Vlasy si opět vyčešete do vysokého culíku, ale neprotahujete vlasy do úplného konce, vytvořte takový poloviční culík. Zbylé vlasy necháte zatím být a poupravíte vznikající drdol. Nezapomínejte, že nemá vypadat perfektně, je to messy drdol. Uchopte zbytek vlasů a prostrčte konce pramenů gumičkou. Nejlépe vypadá, když z drdolu vytáhnete pár pramínků a vlasy jemně načechráte. Pro větší stabilitu drdolu můžete některé prameny přichytit pinetkami, ale není to třeba.

Zdroj foto: Pinterest.com, makeup.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram