3 základní trendy v obuvi pro jaro 2016

3 základní trendy v obuvi pro jaro 2016

Dovoleno je toho hodně. Ale hlavně ať je to špičaté, roztomilé a princeznovské. Přesně to si totiž žádají aktuální módní trendy v obuvi. A těmhle se tedy obzvláště rády podvolíme!

Pokud si máte pamatovat jeden jediný trend v obuvi na rok 2016, pak jsou to ostré špičky. Jsou na lodičkách i balerínkách. A velice často je potkáte v semišové variantě. Právě semiš se stará o pomyslné zjemnění přímočarosti a ostrosti. Nejlépe se vyjímají k džínům a ostatním kalhotám, ale nepohrdnou jimi ani sukně a všechny další kousky, na které už se těšíte, až je vytáhnete. Možná to pro vás chvilku bude představovat nezvyk, ale věřte, že špičkami zabodujete. 

Třpytky a glitry jsou teď všude. Ovládly plesové střevíčky, zdobení šatů, kalhoty, sukně a pochopitelně i balerínky. Abychom si rozuměly - třpytivé lodičky se na denní běhání po městských kostkách tak úplně nehodí. Zato balerínky jsou pro tuto příležitost ideální. Ať už jsou třpytky zlaté, stříbrné, bronzové, světle růžové nebo tyrkysové - na jaře je unosíte. Hodí se totiž nejen k sukním, šatům a elegantním sáčkům, ale i k otrhaným džínám a černým skinny. 

Do tohoto trendu jsme se pobláznily snad ze všech úplně nejvíc. O co že vlastně jde? Balerínky se stužkami, které se přivazují okolo nártu a kotníků volají po baletních piškotech. Následují právě obuv profesionálních baletek a velice často se pojí s trendem číslo jedna pro jaro 2016 - ostrými špičkami! Jejich spojení je dokonalé. Jakože DO-KO-NA-LÉ. A tak pro každou ženu, které se líbí připadat si na chvilku jako křehká, půvabná a k tomu neuvěřitelně silná baletka, jsou balerínky se stužkami ideální.

foto: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram