5 instagramových fitness účtů, které vám pomůžou udržet se v kondici

5 instagramových fitness účtů, které vám pomůžou udržet se v kondici

Také jste přišli na to, že udržet se v dobré náladě a kondici zvládnete i doma? Nebo se některý den hned po tom, co vstanete z postele, toužíte protáhnout?

zdroj: pixabay.com

Dlouhé měsíce jsme byli zavření doma a měli jsme tak spoustu příležitostí naučit se možná pro někoho i něco nového. Jednou z těch věcí jistě bylo to, že jsme začali mnohem více pečovat o sebe a své tělo. Nebyl totiž nikdo jiný, kdo by to udělal za nás. A i když se dveře téměř všech salónů a fitness center už otevřely, určitě nám nějaký z těch návyků zůstane a my se ho jen tak nevzdáme, anebo se o něj budeme trochu dělit. Protože vlasy nám asi nejlépe obarví a ostříhá naše kadeřnice, ale tělo si můžeme protáhnout doma nebo venku úplně sami.

Cvičení a domácí trénink jsou tak určitě jednou z věcí, u kterých by bylo dobré, aby nám vydržely a staly se pro nás nejen samozřejmostí, ale také potěšením, což se za těch několik měsíců určitě stalo. Takže pokud vás trénink doma baví nebo ho chcete kombinovat s občasnou návštěvou posilovny, máme pro vás pět instagramových fitness účtů, které vám endorfiny do těla rozhodně vyplaví.

Heather Robertson

Tahle bloňdatá Kanaďanka se stala naší nejlepší kamarádkou na začátku, kdy jsme všichni cvičili jen doma. Na jejím youtube kanále najdete několika týdenní program, kdy každé video má okolo třiceti minut a obsahuje jak krátké zahřátí, tak finální protažení celého těla. Střídají se hlavně HIIT cardio, tabata workouty a posilování. Budou se vám určitě hodit činky a gymnastický míč.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram