5 pánských přešlapů se spodním prádlem

5 pánských přešlapů se spodním prádlem

Pánové, stojíte ráno před šatníkem a sáhnete po prvních trenkách nebo slipech bez rozmyslu? Protože spodní prádlo není vidět? K nejtrapnějším chvilkám dochází zpravidla v těch nejméně vhodných situacích. Taková může nastat ve chvíli, kdy odložíte svršky nebo vám spodní prádlo nečekaně vykoukne z oblečení. Jaké mohou nastat pánské přešlapy se spodním prádlem?

Špatná velikost spodního prádla

Správná velikost je u pánského spodního prádla naprosto zásadní. Nejenže zvyšuje komfort při nošení, ale také při jeho nošení nikde nic nepřebývá, netlačí ani nevykukuje. Problém představuje jak prádlo malé, tak velké. Především nevhodně vybraná velikost slipů a boxerek, ale i klasických trenýrek působí velice nelichotivě. Příliš malé slipy totiž nebudou dobře zakrývat intimní partie a budou škrtit. V případě trenek jsou pak ošemetné větší velikosti, neboť guma v pase může být příliš velká, což může nahrávat sklouzávání trenýrek z boků.

Seprané slipy či trenýrky se žmolky

Nehezké prádlo samo o sobě může zavařit především při intimních chvilkách. Horší než špatný střih je pak ale nekvalitní materiál, který snadno ztrácí tvar, barvu a někdy se na něm tvoří i nevzhledné žmolky. „Žmolky vznikají především na levných umělých materiálech, jako je například viskóza. Její výhodou je sice velmi nízká cena, ta je ale vykoupena také nízkou životností. U trenek, boxerek či slipů proto doporučuji volit kvalitnější materiály, které vydrží, jako je především 100% bavlna, případně doplněná modalem či lycrou,“ říká Adam Rožánek, zástupce české značky spodního prádla Styx. Také praní a sušení spodního prádla většinou vyžaduje dodržování předepsaných doporučení výrobců. Většina moderního spodního prádla nepotřebuje prát na vysoké teploty a nesnese sušení v sušičce. Porušení těchto doporučení pak může mít za následek právě změnu tvaru i barvy spodního prádla, kdy se z bílých slipů snadno stanou vytahané a zašedlé.

Děravé spodní prádlo

Prádlo, které má svá nejlepší léta za sebou, je kapitolou samo pro sebe. Není nic horšího, než když se před svou partnerkou ukážete v děravém spodním prádle. A nejen před partnerkou. Ostudu si utrhnete i před ostatními v šatně v posilovně nebo třeba u lékaře. Proto hlavní zásada, jak předejít trapasu, spočívá v tom, dbát na čisté, kvalitní a neobnošené spodní prádlo. Všechny trenky, slipy a boxerky s vytahanými nitěmi a dírami na zadku, nohavicích nebo dokonce v oblasti genitálií bez milosti vyhoďte a nakupte si nové.

ilustrativní foto: Pexels

Nesladění barev a ignorace délky ponožek

Ponožky jsou samostatnou kapitolou, ale i zde se setkáváme s typickým faux pas. Mezi nejtypičtější ponožkové přešlapy patří ponožky v sandálech. Každý muž, který se rozhodl obléct ponožky se sandály, tak musí předem počítat, že půjde do módního pekla. Kromě toho platí, že k šortkám byste měli volit ponožky co nejkratší. Jakékoliv jiné ponožky vás budou zbytečně zkracovat. Mezi další nešvary patří ladění ponožek s barvou bot. Bohužel tohle je přežitek našich dědečků, který se už zpravidla nenosí. Dnes je na trhu mnoho barevných ponožek s kostkami, proužky, kosočtverci a dalšími unikátními vzory, které v botách mnohem lépe vyniknou.

„V zahraničí a zejména v anglosaských zemích jsou ponožky velmi rozšířené téma a velmi zajímavý prvek, který nabízí jedinečnou příležitost, jak formální oblečení pozvednout na vyšší úroveň. Je známo, že muži běžně ladí kravatu s košilí. Dnes k tomu směle přidávají ponožky, které ladí se spodním prádlem. Ať už tedy zvolí malinko usedlejší jednobarevné spodní prádlo, tak ponožky se většinou postarají o rozruch a stanou se módním doplňkem, který je vidět. Navíc platí, že pokud je muž rebel, prostě zvolí ty nejvýraznější ponožky a oblékne je klidně k černému smokingu a bílé košili, pokud mu to tedy dress code alespoň trošku dovolí,“ říká Martin Kůs, šéfdesignér módní značky Vuch. 

Obepnuté legíny bez šortek či kvalitního spodního prádla

Od té doby, co se na módní scéně objevily přiléhavé legíny pro ženy, které ženy milují a nesmí chybět v šatníku snad žádné ženy, objevil se i mezi muži trend upnutých legín. Věřte, že přispět ke zvýšení sebevědomí a vnímání atraktivity můžete i jinak, než působit jako komická verze Supermana. Navíc správně zvoleným cvičebním úborem můžete zakrýt intimní partie, které by některé ženy ve fitness centrech mohly spíš odradit. Pokud si tedy bez legín neumíte představit cvičení a nechcete se tohoto trendu vzdát, pak stačí pouze obléct volné šortky nebo dostatečně pevné prádlo, které zakryjí to, co mají.  

ilustrativní foto: Pexels

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram