8 nejznámějších plus size modelek světa, které můžete sledovat na Instagramu

8 nejznámějších plus size modelek světa, které můžete sledovat na Instagramu

Ženy se zdravým sebevědomím a postojem ke svému tělu, které se zároveň vymykají klasickým standardům krásy. Svět plus size módy dohání zbytek průmyslu a stále víc značek rozšiřuje své velikostní řady. V kampaních i na přehlídkových molech vidíme stále více těchto korpulentních žen.

zdroj: pexels/anetalusina

Trávíme spoustu času na sociálních sítích a sledujeme dokonalé instagramové profily ještě dokonalejších lidí. Zapomínáme však, že za těmito fotkami jsou skuteční lidé, se stejnými problémy i nedokonalostmi, jaké máme my všichni. Můžete se zaměřit na inspirativní a pozitivní účty, které vám něco přinášejí. A tím mohou být právě modelky plus size, které se nebojí ukázat své pravé tělo. Pravděpodobně jste slyšeli o Ashley Graham a Tess Holliday, které se proslavily v módním světě v celosvětových kampaních.

Tess Holliday

Od malička toužila být modelkou, však neúspěšně. To se změnilo, když agentura MiLK Model Management zjistila, že Tess má na Instagramu více než 625 tisíc fanoušků. Na internetu založila hnutí pojmenované #effyourbeautystandards, které podporuje ženy, jež se netrápí svou postavou. Vyzývá také ostatní korpulentní ženy, ať se nebojí vystavovat křivky svého těla.

zdroj: instagram/tessholliday

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram