8. Profesní setkání magazínu Best of bylo jednoznačně the best!

8. Profesní setkání magazínu Best of bylo jednoznačně the best!

Prostory oblíbeného pražského klubu Mecca se ve čtvrtek 16. 10. 2014 naplnily lidmi vynikajících ve svých profesích, vybranými produkty a hlavně skvělou atmosférou plné dobrosrdečné nálady.

Oblíbený multifunkční Mecca Club Prague a jeho nově zrekonstruované prostory se letos staly místem 8. setkání profesního magazínu Best of a partnerů klubu Mecca, na kterém jsme nesměli chybět.

Tato výjimečná společenská událost spojuje vše, co můžeme označit jako the best. Profesionály, kteří vynikají ve svém oboru, inovativní produkty ale i tradice a charitativní podpora.

Letošní profesní setkání se neslo v duchu oslav 16 let klubu Mecca a zvláštních událostí, jimiž bylo připomenutí 10 let od smrti Ivana Hlinky a současně oznámení, že Český národní registr dárců kostní dřeně skýtá již 50.000 dárců.

Stejně jako online magazín Best of i tato setkání založila Michaela Lejsková, která považuje právě charitativní podporu za nezbytnou věc, ale také za milou povinnost vůči potřebným organizacím. Proto byla mezi prezentanty široce zastoupena právě charita.

Hosté se blíže seznámili s činností Nadačního fondu Ivana Hlinky, Oblastní charitou Hodonín, Českým národním registrem dárců kostní dřeně a největší stánek patřil UNICEF a jejich kouzelným panenkám. Pro jednu z nich si přišel i Jan Přeučil se svou manželkou, herečkou Evou Hruškovou.

Přispět všem organizacím mohli hosté, mezi nimiž byli také Jiří Šlégr, Petr Vichnar či Zdeněk Podhůrský, vyplněním příspěvkového formuláře. Ti, co přispěli, byli navíc zařazeni do slosování o zajímavé dárky od partnerů magazínu. V rámci těchto formulářů se dohromady vybralo 28 500 Kč, z nichž větší část šla Nadaci Ivana Hlinky.

Nadaci Ivana Hlinky vynikajícího československého hokejisty a legendárního trenéra, která pomáhá bývalým hokejistům, kteří se dostali do tíživé životní situace, spravuje jeho manželka Liběna Hlinková. Paní Liběna však nerezignovala na život, před rokem se začala věnovat ženské kráse a zdravému životnímu stylu. Uvedla novou značku luxusní dámské kosmetiky Liběna Hlinková Cosmetics, kdy část z prodeje této kosmetiky putuje na konto již zmíněného Nadačního fondu Ivana Hlinky.

Během nabitého programu, který započal vystoupením interpretů muzikálu Antoinetta, houslisty Pavla Šporcla a pokračoval skvělým vystoupením Jana Smigmatora v rytmu swingu, jsme vyzkoušeli inovativní novinky v kosmetice, obdivovali módní tvorbu Aleny Wilson i fascinující čínské umění Shen Yun, popovídali si s těmi nejlepšími ve svém oboru. S Advantis Medical jsme probrali domácí komplexní zdravotní péči, což je opravdu záslužná práce a ochutnali dobroty z Karlovy pekárny.


Co nás nejvíce zaujalo?
Jako první jsme vyzkoušeli kosmetické ošetření s aplikací Meta Crillu od Aurum Clinic přístrojem Dermolissage – SilkPeel Platinum MD, který zbaví vaši pleť veškerých nečistot, poradí si s vráskami, akné, vypíná i zjemňuje pleť a s aplikací kosmetických roztoků do pokožky pleť hydratuje a omlazuje. Procedura byla naprosto bezbolestná, černé tečky okamžitě zmizely, pleť vypadala jasněji, čistěji, jemná na dotek, což v mém případě vydrželo celý týden.

Módní tvorba Aleny Wilson je inspirovaná reálnými ženami, jejich krásou, přirozenými křivkami, odvahou, osobní originalitou, elegancí a sebevědomím, jež vtiskla do luxusních krajek a italských látek.

Nejchutnější a nezdravější káva na světě – Sisel Kaffé, vyráběná z kávových zrn té nejvyšší kvality. Jemná zemitá káva svou konzistencí a barvou připomíná spíše čaj, což je dáno zajímavým složením, které blahodárně působí na celkový zdravotní stav, jako je chaga (něco jako kůra rostoucí na břízách), ganoderma (houba používající se v čínské medicíně již přes 2000 let), bacopa (bylina pocházející z Indie) a Gotu Kola.

Prestižní akci si nenechal ujít ani Vlastimil Harapes, Maria Párová či Andrea Tögel Kalivodová sólistka národního divadla, která každým dnem očekává narození svého prvního potomka. Prý to bude kluk.

U příležitosti 8. profesního setkání proběhlo také premiérové promítání prvního reklamního spotu profesního magazínu Best of, které vyrobila společnost Orange Production - zastoupená Ivannou Benešovou.

A jak se nový spot povedl? Podívejte se sami!