dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Druhý ročník MISS Prima křivky zná svou vítězku!

Přidat na Seznam.cz
V Divadle Hybernia proběhl druhý ročník soutěže o nejkrásnější ženu oblých tvarů ČR a SR, který neušel pozornosti ani redakci magazínu moda.cz.

V Divadle Hybernia o víkendu vyvrcholil druhý ročník soutěže o nejkrásnější ženu oblých tvarů ČR a SR, jehož finále si nenechala ujít ani naše redakce.

Adrenalinového zahájení, které bylo cítit benzínem, se profesionálně zhostil Roman Körber. Motokrosový závodník do své show zahrnul i Radka Johna s organizátorkou Markétou Zámyslickou a moderátora Petra Vacka, kteří se na moment ocitli pod koly jeho motorky.

 

Finalistky plné krásy soutěžily ve třech disciplínách, které známe i z jiných soutěží krásy včetně České Miss. Nejprve absolvovaly krátký, výstižný rozhovor, který vystřídala volná disciplína. Zde dostalo volný průchod nadání jednotlivých dívek a tak se zpívalo, tančilo a dokonce i kouzlilo. Mezi nejlepší vystoupení však patřilo baletní vystoupení 2. vicemiss Simony Zrůstové, či vázání kytice v podání 1. vicemiss Markéty Nagyové. Největším lákadlem však byla módní přehlídka v šatech Big and Beautiful s choreografií Kristýny Sklenářové.

 


                Na finálovém večeru zahrál a naživo zazpíval Michal Penk 

Všechny tři vítězky včetně Miss Prima křivky pro rok 2014 Pavly Procházkové, vybírala odborná porota, do které usedli Linda Finková, hudebník a herec Felix Slováček jr, herec, redaktor a moderátor Tomáš Kraus, poslanec parlamentu ČR, hudebník, pilot a syn Karla Černocha, Marek či renomovaný fotograf Petr Kučera. Předsedou poroty byl ustanoven Radek John.

 

Díky exkluzivnímu partnerství Miss Prima křivky s TV Prima Love se do hlasování nově mohli zapojit i příznivci oblých křivek, kteří hlasovali online na webových stránkách TV Prima a nakonec tak zvolili Kateřinu Vejnarovou, která získala nový titul MISS Prima křivky-cena TV Prima love 2014.

 

Zdroj: primakrivky

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TV PRIMA SOUTĚŽ KRÁSY BIG AND BEAUTIFUL MISS PRIMA KŘIVKY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek