dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

Jaké novinky si pro nás nachystal Apple na rok 2017?

Přidat na Seznam.cz
Každoroční konference Applu přinesla informace o novém domácím produktu i nových generací systémů iOS, macOS, watchOS.

Reproduktor HomePod

V první řadě vstupuje Apple v roce 2017 na trh se svým chytrým a designově vyladěným (jak jinak) reproduktorem pod názvem HomePod, což je po třech letech (od uvedení Aplle Watch) úplně nový produkt. Přestože ho Apple prezentuje jako unikátní a jedinečný, nelze nezmínit, že konkurenční společnosti již v minulosti podobný produkt uvedly. Reproduktor bude možné ovládat hlasem a zakoupit ho nejdříve bude možné jen ve Spojených státech, Austrálii a Velké Británii za v přepočtu zhruba osm a půl tisíc korun. 

Nový watchOS 4

Mezi operačními systémy uvedl jako novinku Apple nový OS pro chytré hodinky watchOS v pořadí 4. Spuštěn bude na podzim a nabídne novou grafiku a promakanější interakci s externími zařízeními a službami Applu. Zároveň bude podporovat Apple Pay. 

Apple Pay

Apple si ve skutečnosti vytváří vlastní podobu Paypalu. Nově bude totiž možné převádět peníze mezi jednotlivými uživateli přes hlasový příkaz pro asistentku Siri nebo iMessage. Zatím se ale (stejně jako u většiny novinek) jedná o funkci, která bude po svém spuštění funkční pouze v USA. 

iOS 11

Svět očekává zejména příchod nového operačního systému iOS 11. Co přinese? Pokroky a vylepšení v používání fotoaparátu. Například zařazení technologie HDR, která umožňuje pořizovat fotografie s velkým rozdílem mezi světlem a stíny především v okamžicích, kdy nejde fotit jinak. Pro fotoaparát v telefonu to tak znamená výrazné rozšíření jeho schopností. Kromě HDR iOS 11 nabídne také vylepšený blesk a asistentce Siri byla přidána možnost mužského hlasu pro ty, kteří s ženskou verzí nebyli spokojeni. 

techcrunch.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ELEKTRONIKY IPHONE APPLE NOVINKY 2017 #moda

Související články

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Jak správně používat přírodní svíčky a získat od nich maximum

 Česká značka přírodních svíček Tvoje svíčka vyrábí své produkty ručně ze sójového vosku a s použitím pouze čistých éterických olejů. Její majitelé Katka a Ondra Becherovi si přejí, aby každá jejich svíčka sloužila co nejdéle a přinášela potěšení z vůní bez chemických složek.

Celý článek

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek