dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

Muž roku 2015 zná své finalisty

Přidat na Seznam.cz
Soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku zná svých dvanáct finalistů. Podívejte se na přehlídku krasavců, kteří pózovali v pražském podniku.

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil v oblíbeném pražském podniku Cafe Cafe dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě o tento titul utkají.

Kromě dvanácti finalistů, kteří na místě mimo jiné vyzkoušeli i nové vozy JEEP, dorazila do pražského podniku celá řada známých osobností včetně Daniely Šinkorové, Kamily Nývltové, Moniky Marešové nebo Světlany Nálepkové a České Miss 2015 Nikol Švantnerové, která zažertovala a prozradila, že i přestože je šťastně zadaná, některého z finalistů by si vybrat dokázala. Obhlížení mladých mužů si ale nenechala ujít ani krásně vypadající Katka Kornová či Míša Dolinová.

 

 

Zájem ze strany českých mužů o letošní ročník soutěže byl skutečně masivní a výběr z celkově 911 přihlášených nebyl vůbec jednoduchý, ale podařilo se. Dvanáctka kandidátů nejrůznějších povah a povolání už se velmi těší nejen na soustředění v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, které se uskuteční v červenci, především ale na srpnové finále, kde muži předvedou módu od internetového obchodu Mall.cz ze sekce značková móda a spodní prádlo a plavky 69SLAM.

 

 

Absolutní vítěz, o kterém se rozhodne 21. srpna v Beránku, bude i letos reprezentovat Českou republiku na soutěži Mister International. Další vítězové pak poletí na Mister Global, Mister Universe a nově i na Mister United Continents.

Přehled finalistů

1. David Šváb
store manager, 22 let, Čáslav,

2. Jakub Kraus
podnikatel, 26 let, Liberec,

3. Richard Habr
student, 22 let, Praha,

4. Filip Brejška
student, 21 let, České Budějovice,

5. Tomáš Martinka
vodní záchranář a student, 25 let, Most,

6. Josef Mádl
student a projektový manažer, 24 let, Prachatice,

7. Michal Šváb
barman, 22 let, Praha,

8. Jakub Novotný
student, 22 let, Mariánské Lázně,

9. Michal Mařík
student, 23 let, Strakonice,

10. Jan Vurm
student, 25 let, Poděbrady,

11. David Kovář
kontrolor kvality, 28 let, Letohrad,

12. Andreas García
obchodní zástupce, 25 let, Praha,

 

Zdroj: muzroku.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY MUŽ ROKU

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek