dnes je 22.02.2020 a svátek má Petr

Nová kolekce TIQE by Petra Balvínová

Přidat na Seznam.cz
TIQE by Petra Balvínová představuje novou kolekci pro sezónu Jaro/Léto 2015. Pospěšte si, Petřiny kolekce se totiž prodávají rychle a my se tomu vůbec nedivíme.

Petra Balvínová představila svou novou kolekci pro sezónu Jaro/Léto 2015. A jak je vidět, neustále ji posouvá dopředu a vymýšlí prvky, které v kolekcích předešlých ještě nebyly. Její současná tvorba by se dala popsat jako velmi pohodová a městská. V nových kouscích bez problémů zapadnete mezi ostatní lidi na ulici, avšak vy na sobě budete mít značku TIQE, kvalitní látku a perfektně padnoucí střih, který dnes v komerčních obchodech seženete jen těžko. Petřino oblečení můžete samozřejmě nosit i jinam, třeba do práce. Pokud sháníte neotřelý střih košile, budete u TIQE na správném místě.

Novou kolekci si už můžete prohlédnout v showroomu značky TIQE. My máme radost, že v části kolekce se objevuje i vzor s plameňákem, který nás na poslední přehlídce Petry Balvínové hodně bavil. Jinak jsou základem tři barvy - khaki, pudrově růžová a šedá. Petra si vyhrála se střihy a do kolekce přidala košile s beruščím střihem, který mají i bundy v podobě parky. Šedá je nejméně výrazným odstínem v nové kolekci, je ale nakombinovaná s bílou v kostičkovaném vzoru a nám se líbí hlavně na bundách.

S Petrou Balvínovou jsme se o její tvorbě bavili už v létě před přehlídkou TIQE v Karlových Varech. V novém rozhovoru, který zveřejníme příští týden, se dozvíte více o nové jarní a letní kolekci.

Foto: vlastní, TIQE by Petra Balvínová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ TIQE PETRA BALVÍNOVÁ PLAMEŇÁK

Související články

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek

Victoria Beckham začala revoluci v sukních, v Londýně ji byla podpořit celá rodina

Návrhářka Victoria Beckham spustila ve své podzimní kolekci novinku. Na londýnském týdnu módy představila show nabitou sukněmi nad kolena s barevnými svetříky, blůzkami a buržoazními pásky. Na přehlídce návrhářku podporovali i její nejbližší, včetně slavného fotbalisty Davida Beckhama.

Celý článek

Nová česká značka Circlle vznikla z lásky k planetě a pohybu

Udržitelná a ekologická značka sportovního oblečení je novinkou na českém trhu. A rozhodně stojí za pozornost. Svou inspiraci našla v józe a oceánu.

Celý článek
Jiří Kalfař na Fashion Weeku v Londýně

Jiří Kalfař sklízí po roce ovace. Tentokrát z Londýna

Jiří Kalfař představil na Fashion Weeku v Londýně kolekci inspirovanou panenskou přírodou, ale také silnými emocemi z baletního představení od současně nejvýznamnějšího britského choreografa Wayna McGregora.

Celý článek

Prabal Gurung zabodoval luxusem a nadčasovostí

Prabal Gurung, kreativní ředitel a ikona newyorského módního průmyslu, se v nové kolekci snaží přenést módní prvky 70. let minulého století do současnosti. 

Celý článek