dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Nová kolekce TIQE by Petra Balvínová

Přidat na Seznam.cz
TIQE by Petra Balvínová představuje novou kolekci pro sezónu Jaro/Léto 2015. Pospěšte si, Petřiny kolekce se totiž prodávají rychle a my se tomu vůbec nedivíme.

Petra Balvínová představila svou novou kolekci pro sezónu Jaro/Léto 2015. A jak je vidět, neustále ji posouvá dopředu a vymýšlí prvky, které v kolekcích předešlých ještě nebyly. Její současná tvorba by se dala popsat jako velmi pohodová a městská. V nových kouscích bez problémů zapadnete mezi ostatní lidi na ulici, avšak vy na sobě budete mít značku TIQE, kvalitní látku a perfektně padnoucí střih, který dnes v komerčních obchodech seženete jen těžko. Petřino oblečení můžete samozřejmě nosit i jinam, třeba do práce. Pokud sháníte neotřelý střih košile, budete u TIQE na správném místě.

Novou kolekci si už můžete prohlédnout v showroomu značky TIQE. My máme radost, že v části kolekce se objevuje i vzor s plameňákem, který nás na poslední přehlídce Petry Balvínové hodně bavil. Jinak jsou základem tři barvy - khaki, pudrově růžová a šedá. Petra si vyhrála se střihy a do kolekce přidala košile s beruščím střihem, který mají i bundy v podobě parky. Šedá je nejméně výrazným odstínem v nové kolekci, je ale nakombinovaná s bílou v kostičkovaném vzoru a nám se líbí hlavně na bundách.

S Petrou Balvínovou jsme se o její tvorbě bavili už v létě před přehlídkou TIQE v Karlových Varech. V novém rozhovoru, který zveřejníme příští týden, se dozvíte více o nové jarní a letní kolekci.

Foto: vlastní, TIQE by Petra Balvínová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ TIQE PETRA BALVÍNOVÁ PLAMEŇÁK

Související články

Oscar de la Renta

5 let od úmrtí návrháře Oscara de la Renty: Uctěme jeho památku výběrem těch nejušlechtilejších rób

Dnes je tomu 5 let, co prohrál boj s rakovinou a opustil tento svět talentovaný módní návrhář, gentleman, vřelý člověk a miláček slavných dam Oscar de la Renta. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější róby minulých let a zavzpomínejme tak na módního velikána.

Celý článek

Iveta Paulerová představila svou novou kolekci s názvem Awakening

Podzim a zimu oslaví česká návrhářka ve znamení „probouzení“. Tak totiž nazvala svou nejnovější kolekci odrážející nejenom její módní tvorbu, ale také každodenní život. Celou kolekci představila návrhářka před pár dny v rámci módní přehlídky, kterou jsme si nenechali ujít.

Celý článek

Pier Paolo Piccioli předvedl čistou couture práci

Jarní a letní kolekce módního domu Valentino byla plná elegantních a okázalých rób, ale rovněž nositelných kousků. Kreativní ředitel si hrál s dvěma odlišnými myšlenkami - čistotou a extravagancí.

Celý článek

Rozhovor s Petrou Hušpauerovou z Appart Label

Jestli hledáte pohodlné oblečení, které nebudete nikdy chtít svléct a zároveň v něm budete vypadat fantasticky, seznamte se s malou českou značkou Appart Label. Šijí krásné, minimalismem inspirované oblečení z teplákoviny. Víc se dozvíte v rozhovoru s designérkou Petrou Hušpauerovou.

Celý článek

Nová Givenchy kolekce ukázala, jaká byla města New York a Paříž v roce 1993

Jemná, ale odvážná kolekce vyobrazující newyorský a pařížský styl na počátku devadesátých let se soundtrackem od americké raperky Princess Nokia. Clare Waight Keller překvapila výběrem materiálů, myšlenkou i samotným soundtrackem. 

Celý článek

Přehlídku Chanel narušila komička

Komička Marie Benoliel, na sociálních sítích známá jako Marie S'Infiltre, během závěrečného defilé jedné z nejprestižnějších módních přehlídek vstoupila na molo a zařadila se mezi modelky. Místo ochranky ale zasáhla světoznámá modelka Gigi Hadid a nekompromisně narušitelku z mola odvedla.

Celý článek

Nadège Vanhee-Cybulski představila sebevědomou a moderní kolekci Hermes

Kovové detaily, kůže nebo sportovní elegance. Nadège Vanhee-Cybulski předvedla nejvydařenější kolekci od začátku svého působení u Hermés. 

Celý článek

Česká značka ROJI představila svou druhou kolekci plnou přirozenosti, síly a odhodlání

Představte si módní přehlídku na vysoké úrovni, propracované modely do posledního detailu, dechberoucí atmosféru a kolekci vzývající ženskou energii, sílu a eleganci. To je aktuální kolekce značky ROJI!

Celý článek