dnes je 15.09.2019 a svátek má Jolana

Paletky očních stínů, se kterými si v létě vyhrajete

Přidat na Seznam.cz
Možná se v létě snažíte líčení omezit, možná si ale říkáte, že je to pravá doba pro experimenty. Pro obě dvě skupiny přinášíme přehled ideálních paletek do slunných dnů.

Nejdříve se zastavme u těch z vás, které v létě rády odložíte těžké líčení, vrstvy pudru, tvrdé linky a chcete si odpočinout od precizního líčení, které je potřeba stále poupravovat. V těchto dnech jsou milovány paletky nude očních stínů, které prozáří oko a častokrát jeden odstín dokáže vystínovat celé oko. Skvělým příkladem je samozřejmě paletka Naked 1,2,3 od Urban Decay.

Není ale třeba investovat hned do velkých a drahých paletek.Obdivovaná Naked má totiž u většiny značek své dvojnice. Po těch lepších se poohlédněte u značek W7 (paletka In the Buff), Sleek (Oh so special/Au Natural) nebo Catrice, kterou je možné sehnat i v českých drogeriích. 

 

Pokud rády ladíte líčení k letním šatům nebo třeba k doplňkům, skvělou službu vám poskynout paletky s pastelovými odstíny. Zvláště u nich je potřebná skvělá pigmentace, jinak na očích budou rozdílné stíny vypadat totožně. K dobré pigmentaci jim můžete dopomoci použitím bílé tužky jako podkladu. A kde pigmentované paletky hledat? Tam, kde vždycky. U značky Sleek v podání I-candy či Snapshots. Velké paletky se spoustou odstínů najdete také u Coastal Scents (88 eyeshadow palette) nebo jejich levnější variantu na ebay.

 

A nakonec k nejodvážnějšímu! Ty z vás, které si léto užíváte s líčícími experimenty, zaručeně zaujmou paletky plné křiklavých odstínů, které nabízí třeba značka Mac, ale seženete je i v Sephoře, u Sedony Lace či u Sleeku. Do té doby, než některou z nich vlastníte, nenapadne vás, kolik možných kombinací bude vypadat naprosto skvěle! Perfektně pigmentovanou paletku s příjemnou konzistencí zakoupíte asi nejlevněji od Sleek, kde si můžete vybrat mezi Del Mar, Rio Rio nebo Acid. 

  

Zdroj: erbandecay.com
sleek.com
sedonalace.com

Přidat na Seznam.cz
JARO/LÉTO 2014 OČNÍ STÍNY PALETA OČNÍCH STÍNŮ PALETKY URBAN DECAY SLEEK LÍČENÍ LETNÍ LÍČENÍ ESSENCE CATRICE W7 COASTAL SCENTS

Související články

Loučíme se s létem stylově!

Již za pár dní nás opustí nejteplejší období a s ním i sezona hudebních festivalů, dlouhých večerů a popíjení ochlazujících drinků v trávě. I my se pomalu loučíme s tímto obdobím dobrodružstvím a jak jinak, než stylově!

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek
Líčení

Zeptaly jsme se: Jaké líčení se mužům na ženách (ne)líbí?

Výrazné oči, svůdné rty, dokonalá pleť nebo přirozený vzhled? Co se líbí mužům na ženském líčení nejvíce a co je naopak odpuzuje?

Celý článek

Nejlepší make-up s vysokým SPF

Při výběru kosmetických produktů nesmíme zapomínat na SPF faktor, a to nejen na dovolené u moře. Jak tedy vybrat ten nejlepší make-up, který nás bude chránit po celý rok? Máme pro vás několik tipů.

Celý článek

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Urban Decay a Hra o trůny

Kultovní seriál Hra o trůny již brzo uvede svou závěrečnou řadu. Urban Decay se ovšem postará o to, aby jen tak nezmizel z našich pamětí.

Celý článek