dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Představení kolekce Hany Zárubové v La Gallery Novesta

Přidat na Seznam.cz
V La Gallery Novesta ode dneška pořídíte i kolekci od české módní návrhářky Hany Zárubové či náhrdelníky od značky La Mode de Bohême. Novesta pořádala veřejné představení kolekce se šperky a my byli u toho.

Koncept store La Gallery Novesta najdete v ulici Elišky Krásnohorské v Praze 1. Pokud hledáte místo, kde jsou k dostání kousky od různých českých a slovenských módních návrhářů, právě jste ho našli. K Zuzaně Kubíčkové či Jakubovi Polankovi a dalším se dnes přidala i návrhářka Hana Zárubová, jež v rámci v pořadí již třináctého Fashion shaku představila kolekci, kterou La Gallery Novesta nabídne svým zákazníkům.

V La Gallery Novesta se můžete obléknout od hlavy až k patě, a to nejen z kolekce Hany Zárubové. Kousky, které od ní v prostorách obchodu visely, jsou navrženy převážně v černé barvě, avšak černá a především jednobarevnost jsou něčím, co už se nám pro Hanu Zárubovou zdá být velmi charakteristické. Zaujaly nás i vystavené holínky, které se budou za pár týdnů hodit. La Gallery Novesta je nabízí pod svou vlastní značkou a vybrat si můžete z několika barevných variant a vzorů.

Současně s kolekcí Hany Zárubové se představovaly i náhrdelníky od značky La Mode de Bohême. Jejich tváří je herečka Nikol Kouklová. Náhrdelníky jsou velmi výrazné a vyrábí se z ručně vzorované hovězí usně. Lemují je ručně barvená peříčka a zdobí se kamínky. O čichový vjem se na akci postaral Bílý pelikán, který je jedním z odpočinkových míst v centru Prahy. Během jeho návštěvy si můžete vybrat mezi masáží, kosmetickou péčí, typologií vůní, relaxací, meditací či dalšími aktivitami.

Zdroj: vlastní, pozvánka - Van Riot

Přidat na Seznam.cz
LA GALLERY NOVESTA NIKOL KOUKLOVÁ HANA ZÁRUBOVÁ LA MODE BOHEME BÍLÝ PELIKÁN DŮM U BÍLÉHO PELIKÁNA

Související články

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Nový obchod s lokálním designem v Praze

„Nakupujte méně… vybírejte dobře.” Tak zní hlavní idea projektu 100CLASS concept store v Praze. Přinášíme rozhovor se zakladatelkou tohoto projektu.

Celý článek

Prague Design Week 2015

11. – 17. 5. se na Prague Design Weeku v Kafkově domě mezi 74-mi vystavovateli prezentovalo i množství módních návrhářů, značek či projektů. Které oděvní instalace nás oslovily?

Celý článek

La Gallery Novesta praskala ve švech

Slavností zahájení prodeje nejnovějších kolekcí tří designerek Hany Frišonsové, Marcely Křížové a Jany Mikešové v concept store La Gallery Novesta přilákalo množství hostů.

Celý článek

La Gallery Novesta představuje nové kolekce

La Gallery Novesta představila během dalšího Fashion shaku tři nové kolekce ve své nabídce - Janu Minaříkovou, Markétu Kopeckou a Mirku Talavaškovou.

Celý článek

Premiéra nové kolekce iForm Hany Zárubové na Designbloku

Hana Zárubová, dvojnásobná držitelka titulu Módní designér roku cen Czech Grand Design, představila na Designbloku kolekci iFORM pro podzim/zimu 2014/2015.

Celý článek