dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

À propos Zebra je nová pruhovaná kolekce návrhářky Gábiny Páralové

Přidat na Seznam.cz
À propos zebra, tak se jmenuje pruhovaná kolekce návrhářky Gábiny Páralové

„Vloni byla Zebra extrémně úspěšná a vyprodala se během pár týdnů po premiéře. Od té doby se po ní zákaznice ptaly. Svoje kolekce neopakuji, ale rozhodla jsem se pro pokračování, takže ta letošní se jmenuje À propos zebra,“ vysvětluje Gábina Páralová.

Letos zvolila Gábina Páralová dvoje různé černobílé pruhy, které vzájemně kombinuje, vrství a otáčí, aby vznikly zajímavé efekty. Svislé střídá s vodorovnými, šikmé kapsy na šatech dodávají vtip, svisle pruhované volné rukávy působí velmi elegantně. Spojení tenkých a širších pruhů dokáže zdůraznit postavu tam, kde se to hodí a naopak schovat to, co je třeba. À propos zebra je určená pro jakoukoliv příležitost. Letní šaty, topy i sukně jsou snadno kombinovatelné především s jednobarevnými kusy a hodí se pro všední den, do práce, ale i na party. Nebo slavnostnější příležitosti. Zkrátka a jednoduše záleží jen na vás a vaší fantazii. „Chcete-li být skutečnou femme fatale, zkuste pruhy kombinovat svýraznými barvami, červenou, zelenou atd. Ale rozhodně to není jediná možnost,“ dodává návrhářka Gábina Páralová. Kolekce À propos zebra je k dostání v obou salonech Gábiny Páralové, v Praze, na Jakubské ulici (za Kotvou) a v Brně na Solniční.

 

Zdroj obrázků: Gábina Páralová

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ GÁBINA PÁRALOVÁ ZEBRA TOPY NÁVRHÁŘ

Související články

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

Nová česká značka Circlle vznikla z lásky k planetě a pohybu

Udržitelná a ekologická značka sportovního oblečení je novinkou na českém trhu. A rozhodně stojí za pozornost. Svou inspiraci našla v józe a oceánu.

Celý článek

Památka Karla Lagerfelda bude uctěna 20. června v Paříži

Vzpomínka na ikonický talent a osobnost německého návrháře bude dne 20. června uctěna na návrhářově nejoblíběnějším místě v Paříži v hotelu Grand Palais. Velkolepá rozlučka bude za přítomnosti 2 500 lidí.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek

Doutzen Kroes září v nové plavkové kolekci pro Hunkemöller

Nizozemská modelka Doutzen Kroes dlouhodobě spolupracuje se značkou Hunkemöller. Společně navrhli novou plavkovou kolekci s názvem Doutzen Summer Stories 2019, ve které nechybí klasické ani extravagantnější střihy.

Celý článek

Návrhář Miroslav Bárta: Nejvíce si vážím obyčejného DĚKUJI

Mladý módní návrhář vyjadřující neskrývanou úctu a vděk za to, co ho v životě potkalo i to, kam se dostal, momentálně mimo jiné natáčí pořad pro TV Barrandov. Seznamte se blíže s Miroslavem Bártou.

Celý článek

LAFORMELA na MBPFW 2019 přinesla městský styl

LAFORMELA je značkou návrhářského DUA (původně TRIA), která představila v neděli svou dámskou kolekci na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Celý článek

Do postele stylově! S námi si vyberete

Pojďte si vybrat s námi! Přijdou si na své romantické duše, zmrzlíci, ale také vyznavači pohodlí.

Celý článek