dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

#WANGFEST probíhal přímo v ulicích New Yorku

Jarní přehlídka Alexandera Wanga dostala konkrétní jméno a své místo a oproti těm, které od tohoto návrháře známe, můžeme hodnotit, že se posunul blíže k nositelné módě.

Silná výprava z řad modelek obsahovala jména jak jinak než Bellu Hadid, Candice Swanepoel, Suki Waterhouse, Grace Elizabeth, Kendall Jenner i Joan Smalls. Jakoby každý návrhář chtěl díky oblíbeným modelkám zajistit své kolekci větší pozornost a následně prodej. Otázkou zůstává, zda to nezačíná být stereotyp, který naopak přestane diváky bavit. Necháme to zatím s otazníkem a podíváme se na samotnou kolekci.

Wang po delší době předvedl nový styl modelů. Takové, které se dají opravdu i nosit nebo alespoň jejich větší část. Více energická show než bývá u Alexandra zvykem, přinesla i větší potlesk. Jeho experimenty ustoupily do pozadí a vznikla tak kolekce plná sportovně elegantních modelů. Jistě, trošku bláznivé detaily v kolekci nechybí ani tentokrát, avšak vše únosně přijatelné.

Na přehlídku modelky přivezl autobus, místo pro „módní molo“ bylo obestavěné zábranami s nasvícenými wolframovými světly. Přehlídka probíhala doslova v ulicích New Yorku na křižovatce ulic Lafayette a Center Streets, Astor Place a dále pak v Bushwicku v Brooklynu.

Kompletní kolekci najdete pod článkem.

vogue.com

ALEXANDER WANG MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA JARO 2018 NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek