dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

10 důvodů, proč je dobré mít diář

Přidat na Seznam.cz
Vstupte do nového roku 2021 pravou nohou a zároveň stylově. Snad se nadcházející rok vydaří lépe, ten předchozí a se správným diářem to jen podpoříte.

zdroj: pexels.com

Blíží se už pomalu konec roku, a tak je potřeba plánovat na ten nadcházející. Vybrat správný diář není jen tak a každému sedí něco jiného. Řekneme si, k čemu jsou diáře dobré, a pak vám doporučíme nějaké skvělé tipy. Pokud starý dobrý diář pro vás není to pravé ořechové, pak využijte technologie. Například Google nabízí kalendář zcela zdarma a můžete jej mít na mobilu i počítači.

Ptáte se, k čemu je dobré mít diář? Uvedeme vám hned několik důvodů:

1. První a zároveň nejdůležitější bod je fakt, že nezapomenete na nic důležitého. Stačí si to jen zaznamenat.

2. Díky poznámkám získáte přehled o svém pracovním a osobním vytížení a snáze pak můžete plánovat.

3. Zorganizujete si lépe svůj volný čas.

4. Budete mít přehled o deadlinech a nemusíte nic složitě dohledávat.

5. Další skvělou výhodou je to, že si můžete daný úkol odškrtnout a tomu pocitu se jen málo co vyrovná.

6. Plánujte své sny a cíle – k tomu je diář jako stvořený. Stačí si zapsat, co za daný rok chcete stihnout a pak můžete celý jeho průběh na konci zhodnotit.

7. Diář ve vás probudí kreativitu. Malujte, podtrhávejte, z diáře se může stát i váš osobní deník.

8. Většina diářů obsahuje poznámky, kde je dobré si vše zapisovat. Mobil můžete ztratit nebo si jej zablokovat, ale na papíře to zůstane.

9. Co je psáno, to je dáno, všechny schůzky, vyšetření u doktora i narozeniny si už nemusíte pamatovat.

10. Papír snese všechno, zapište si své nápady, poznámky, domněnky, člověk si pak za pár let může vše přečíst a třeba si tak uchová nějakou skvělou myšlenku nebo business plán.

Filofax

Kdo by neznal diář od Filofaxu? Kvalitní kroužkové obaly s vyměnitelnou náplní pro každý rok. Nemusíte proto kupovat hned nový diář, stačí vám jen nová náplň. Filofax nabízí nepřeberné množství barev, materiálů i velikostí. Vyberete si jak z kožených, tak syntetických obalů.

zdroj: @officialfilofax, 1990,- Kč

Doller

Známý diář, který je pomocníkem na cestě za vašimi sny. Má poměrně volný styl, je nedatovaný, proto můžete začít v kterýkoliv den v roce. Můžete do něj kreslit a zapisovat, jak je jen libo. Stačí jen doplnit data pro jednotlivé dny pro lepší plánování.

zdroj: @doller.cz, 399-449,- Kč

The happiness planer

Zakladatelkou značky je autorka blogu BrandMentalist Mo Seetubtim zaměřeného na vnitřní rozvoj osobnosti a hledání štěstí. Pokud potřebujete dávku štěstí do vašeho života, pak vám tento propracovaný plánovač může pomoci. Obsahuje tabulky, povedený design a kartičky s cíli.

zdroj: @happinessplanner, 719,- Kč

Momenteeczech

Pokud hledáte trochu nevšední diář, pak je Momenteeczech ten pravý! Má hravý styl, několik měsíčních oddělovačů a kašírované desky. Můžete si vybrat jak s datovaných, tak nedatovaných verzí.

zdroj: momenteeczech.com,  899,- Kč

Přidat na Seznam.cz
DIÁŘ 2021 FILOFAX DOLLER JAK SI VYBRAT DIÁŘ PLÁNY CÍLE ROK 2021

Související články

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Jak vzít život do vlastních rukou

Líbí se nám přísloví, které říká, že každý jsme strůjce svého štěstí, tak proč je tolik lidí nešťastných? Máte pocit, že vám život utíká mezi prsty a vy jste nic nestihli? Tak to změňte.

Celý článek