dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

20 top outfitů na důkaz, že džíny můžete nosit úplně ke všemu

Přidat na Seznam.cz
Jsou univerzální a jen v českých obchodech jich najdete stovky střihů a odstínů. Džíny patří mezi nejoblíbenější kousek v šatníku Čechů, Evropanů i Američanů. Džíny nás všechny spojují. 

Džíny jako symbol fashion lidí, modelek, fotografů, prodavaček i teenagerů. Džíny nosí všichni a nedá se říci, že by tak byly v módě něčím jedinečným. Jenže když si je na sebe obléknou ženy, které módě rozumí a které mají úctyhodný styl, i ty nejobyčejnější a nejlevnější džíny pozvednou na úplně jinou úroveň. 20 outfitů, které si můžete prohlédnout, považujeme za dvacet důkazů všestrannosti džín. S teniskami, kozačkami, balerínami, sandálky. S košilí, svetrem, sakem, topem, se šaty. Upnuté, zúžené, rozšířené, boyfrined. S nášivkami, děrované, retro a odřené. Všechny se nosí. A všechny vypadají perfektně!

stylecaster.com ; pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PODZIM 2016 DŽÍNY DŽÍNOVÁ MÓDA JEANS OUTFIT INSPIRACE

Související články

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek