dnes je 20.07.2018 a svátek má Ilja

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Britská značka Busy B moc dobře ví, jak na milovníky stylu, jedinečného designu, módy a papírenských potřeb. Veškeré její výrobky oplývají jen těmi nejvybranějšími barevnými kombinacemi, vzory a styly písma. Uprostřed prázdnin 2017 před nás předložila svou novou kolekci diářů, zápisníků, lepíků a dalších nezbytností do roku 2018. My vybrali několik diářů, které si bez prodlev získaly naše srdce, a řekli jsme si, že se o ně prostě musíme podělit. Každý typ vyniká unikátním designem, takže žádný jeden typ v deseti barvách, kdepak. Busy B stojí za heslem spíše méně designů, ale kvalitních, než tucty kopií. 

  
Mint plánovací diář 389 Kč ; Pruhovaný diář 289 Kč ; Tmavě modrý diář 269 Kč 

Svou kolekci 2018 Busy B ladila do dvou hlavních kombinací - moderní tmavě modré s elegantní zlatou a svěžího odstínu levandulové s ženskou purpurovou. Právě purpurově růžový diář Hello 2018 předběhl spoustu jiných svou promakoností. Jde o diář rodinný, do kterého si můžete zapsat jak vlastní program, úkoly a události, tak své rodiny. Mrkněte, jak to funguje. Že jsou Busy B diáře stylové, všichni vidíme, co víc? Mají ideální velikost, aby se vám do nich všechno vešlo a zbytečně jste neměli prázdné stránky a ještě k tomu za ně prodejce nechce zdaleka hodně peněz. Ten klasický pořídíte do třech stovek! A ten design k tomu?! Neodolatelné...

Tak a teď nám povězte... proč by si někdo ještě kupoval jiné diáře?

  
Levandulový diář 289 Kč ; Růžový rodinný diář 349 Kč ; Květovaný diář 269 Kč

Nevybrali jste? Divíme se, ale prohlédněte si celý sortiment Busy B, třeba vám něco padne do noty.

 

DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD BONAMI DIÁŘ STYLOVÉ DIÁŘE DIÁŘ 2018 RADY BUSY B

Související články

Design pro život je mou prioritou, říká Katka Čábelková za Brunetti Design

Jak probíhá navrhování interiérů, jaké to je, dát důvěru lidem, aby se vaše podnikání mohlo rozrůstat a jak se propojuje rukopis designérky s představou klientů.

Celý článek

Cestovní outfity, které budete chtít hned obléknout

Vyrážíte na dovolenou a nevíte, jak se obléct pohodlně, ale stylově? My vám s tím pomůžeme! Připravili jsme 7 inspirativních cestovních outfitů, které si zamilujete.

Celý článek

Pasovali jsme zlatou na červencový MUST HAVE

Paprsky se opřou o skla slunečních brýlí a léto vypukne naplno. Konečně. A zlatá by u toho startu léta 2018 neměla chybět.

Celý článek

Designérský výběr - Červen 2018

Zajímavá móda a dobrý design zkrátka nikdy nespí! Nevěříte? Přesvědčte se v našem designérském výběru.

Celý článek

Pojďte si prohlédnout nový dům Leonarda DiCapria v LA

Oblíbený herec Leonardo DiCaprio si pořídil v Los Angeles nový palác. Pojďte do něj nahlédnout prostřednictvím fotografií.

Celý článek

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Celý článek
udržitelná móda

Jak z fast-fashion udělat módu udržitelnou

Udržitelná móda nutně neznamená, že musí být výhradně od návrhářů, co šijí za etických podmínek a která nepodléhá tzv. fast fashion. Tyto dva pojmy lze perfektně kombinovat. 

Celý článek

Červnové Must Haves? Vzdušnost a svoboda

Horké červnové dny, které se blíží, si žádají své. Třeba vyměnit těžké materiály za lehčí nebo se jen zastavit a svobodně se nadechnout.

Celý článek