dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Britská značka Busy B moc dobře ví, jak na milovníky stylu, jedinečného designu, módy a papírenských potřeb. Veškeré její výrobky oplývají jen těmi nejvybranějšími barevnými kombinacemi, vzory a styly písma. Uprostřed prázdnin 2017 před nás předložila svou novou kolekci diářů, zápisníků, lepíků a dalších nezbytností do roku 2018. My vybrali několik diářů, které si bez prodlev získaly naše srdce, a řekli jsme si, že se o ně prostě musíme podělit. Každý typ vyniká unikátním designem, takže žádný jeden typ v deseti barvách, kdepak. Busy B stojí za heslem spíše méně designů, ale kvalitních, než tucty kopií. 

  
Mint plánovací diář 389 Kč ; Pruhovaný diář 289 Kč ; Tmavě modrý diář 269 Kč 

Svou kolekci 2018 Busy B ladila do dvou hlavních kombinací - moderní tmavě modré s elegantní zlatou a svěžího odstínu levandulové s ženskou purpurovou. Právě purpurově růžový diář Hello 2018 předběhl spoustu jiných svou promakoností. Jde o diář rodinný, do kterého si můžete zapsat jak vlastní program, úkoly a události, tak své rodiny. Mrkněte, jak to funguje. Že jsou Busy B diáře stylové, všichni vidíme, co víc? Mají ideální velikost, aby se vám do nich všechno vešlo a zbytečně jste neměli prázdné stránky a ještě k tomu za ně prodejce nechce zdaleka hodně peněz. Ten klasický pořídíte do třech stovek! A ten design k tomu?! Neodolatelné...

Tak a teď nám povězte... proč by si někdo ještě kupoval jiné diáře?

  
Levandulový diář 289 Kč ; Růžový rodinný diář 349 Kč ; Květovaný diář 269 Kč

Nevybrali jste? Divíme se, ale prohlédněte si celý sortiment Busy B, třeba vám něco padne do noty.

 

DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD BONAMI DIÁŘ STYLOVÉ DIÁŘE DIÁŘ 2018 RADY BUSY B

Související články

Co darovat přítelkyni, kamarádce, mamince nebo babičce?

Potěšte všechny ženy, které máte na vánočním seznamu, správným dárkem, který se jim bude hodit a líbit.

Celý článek

Pro vánoční dárky do IGY

Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion! 

Celý článek

Vánoční dárky podle českých a slovenských designérů

Do tisícovky s přehledem seženete originální designový kousek z rukou českých návrhářů. Pojďte se s námi inspirovat tím, co by vás nebo vaše blízké mohlo pod stromečkem zaujmout.

Celý článek

Tereza Otahalíková: Fashion illustration

V pondělí odstartuje na Senovážném náměstí v Praze vernisáž, která vás provede světem módy, koláží, skic, mood boardů a kreseb.

Celý článek

Stylové Vánoce? Tyto tři dárky vám je zařídí

Sníte o tom, že své partnerce, sestře nebo kamarádce uděláte pořádně stylového Ježíška? Máme tři tipy, se kterými to bude hračka!

Celý článek

Nový pop-up store Chanel zahalen do zlaté

Značka Chanel v rámci obchodu Nordstrom otevřela vlastní pop-up store. Inspirovala ho svou kolekcí Cruise 2017-2018. 

Celý článek

OBRAZEM: vánoční nálada

Ve vzduchu zavoněla skořice a jablko, vanilkové rohlíčky a láska. Vánoce s sebou přinesly to, co tolik milujeme. Klid, teplo pod dekou, dobré jídlo a blikající světýlka. Čas s blízkými, nádhernou výzdobu a sníh. 

Celý článek

Italská škola designu a umění nově od ledna 2018 i v Miami

Špičková umělecká a designová škola otevře od ledna svůj školní areál i ve městě Miami. Nakonec je to právě Miami, které je známo jako čtvrť designu a umění.

Celý článek