dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Britská značka Busy B moc dobře ví, jak na milovníky stylu, jedinečného designu, módy a papírenských potřeb. Veškeré její výrobky oplývají jen těmi nejvybranějšími barevnými kombinacemi, vzory a styly písma. Uprostřed prázdnin 2017 před nás předložila svou novou kolekci diářů, zápisníků, lepíků a dalších nezbytností do roku 2018. My vybrali několik diářů, které si bez prodlev získaly naše srdce, a řekli jsme si, že se o ně prostě musíme podělit. Každý typ vyniká unikátním designem, takže žádný jeden typ v deseti barvách, kdepak. Busy B stojí za heslem spíše méně designů, ale kvalitních, než tucty kopií. 

  
Mint plánovací diář 389 Kč ; Pruhovaný diář 289 Kč ; Tmavě modrý diář 269 Kč 

Svou kolekci 2018 Busy B ladila do dvou hlavních kombinací - moderní tmavě modré s elegantní zlatou a svěžího odstínu levandulové s ženskou purpurovou. Právě purpurově růžový diář Hello 2018 předběhl spoustu jiných svou promakoností. Jde o diář rodinný, do kterého si můžete zapsat jak vlastní program, úkoly a události, tak své rodiny. Mrkněte, jak to funguje. Že jsou Busy B diáře stylové, všichni vidíme, co víc? Mají ideální velikost, aby se vám do nich všechno vešlo a zbytečně jste neměli prázdné stránky a ještě k tomu za ně prodejce nechce zdaleka hodně peněz. Ten klasický pořídíte do třech stovek! A ten design k tomu?! Neodolatelné...

Tak a teď nám povězte... proč by si někdo ještě kupoval jiné diáře?

  
Levandulový diář 289 Kč ; Růžový rodinný diář 349 Kč ; Květovaný diář 269 Kč

Nevybrali jste? Divíme se, ale prohlédněte si celý sortiment Busy B, třeba vám něco padne do noty.

 

DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD BONAMI DIÁŘ STYLOVÉ DIÁŘE DIÁŘ 2018 RADY BUSY B

Související články

Třídění odpadu je jednodušší, než se zdá

Doba přeje všem ekologicky smýšlejícím, třídění odpadu není nic složitého či snad nedostupného.

Celý článek

C&A vyslyšelo přání Evropy – spouští e-shop

Oblíbený řetězec s dostupnou módou pro ženy, muže i děti spustil na území Evropy jednotný e-shop.

Celý článek

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Celý článek

ZOOT končí s dopravou zdarma

Už toho bylo dost. Jeden z největších módních e-shopů přistoupil ke zrušení dopravy zdarma. A to i na výdejny. Za zkoušení se bude platit!

Celý článek

Barevné a stylové příbory oživí vaše stolování

Nejen u talířů a hrnečků můžete střídat barvy a vzory. Obohaťte své kuchyňské vybavení i o barevnou sadu příborů Jean Dubost.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

Celý článek

Připravte se na jarní deště - pořiďte si šik městskou pláštěnku

S otevřenou náručí vítáme jaro. Už jsme se nemohli dočkat. Jenže sotva přišlo, přineslo s sebou i typické dešťové přeháňky. 

Celý článek

Kolekce Gigi Hadid x Tommy Hilfiger ke koupi v ČR!

Zamilovali jste si stylovou kolekci Tommyho Hilfigera tvořenou ve spolupráci s Gigi Hadid? Teď si kousky z ní můžete koupit i v Česku. 

Celý článek