dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

3 back to school účesy, které si zamilujete

Se zářím se pravděpodobně opět dostaví ranní shony po opakovaném odložení budíku. A pokud nechcete každý den vyrážet jen s rozpuštěnými vlasy, určitě se vám hodí nové tipy na účesy.

1. Tak trochu jiný culík

Omotejte gumičku culíku šátkem, barevnou stužkou, nebo zavažte culík trochu jinak. Způsobů se nabízí nespočet a každý den tak vlastně můžete mít stejně snadný účes a přitom pokaždé něčím zajímavý. Culík můžete dát dohromady z více pramenů, různě je smotat a obtočit a uvidíte, jaké zajímavé výsledky vás čekají. 

2. Postranní copánek

Rozpuštěné vlasy znamenají pro většinu žen a dívek základ, který jim nejvíce sluší. Pokud však přemýšlíte o něčem víc, zkuste si ráno zaplést po straně hlavy krátký (nebo klidně delší) copánek. Můžete je zaplést i na obou stranách a získáte jeden super benefit. Nebudou vám vlasy padat do očí. 

3. Jděte na krátko

Hmmm... Skvělá rada, říkáte si. Neposíláme vás hned všechny pod kadeřnické nůžky, zvažte ale tuto možnost. Pokud se v dlouhých vlasech cítíte dobře a za nic byste je nevyměnily, pak to asi není pro vás. Pokud však čas od času zaflirtujete s představou delšího mikáda nebo vlasů po ramena, jděte do toho. Rok 2017 přeje krátkým vlasům a odborně udělanou balayagí nebo ombré posunete svůj účes na nový level. PS: A o snazším stylingu, jednodušší péči a odlehčenému pocitu asi psát nemusíme, viďte?

pinterest.com

VLASY A ÚČESY BACK TO SCHOOL ZPÁTKY DO ŠKOLY DÁMSKÉ ÚČESY RYCHLÉ ÚČESY PODZIM 2017 INSPIRACE

Související články

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek

3 způsoby jak oživit culík

Culík = to-go účes. Co to znamená? Je rychlý, snadný a ne příliš pracný. Časem ale začne být také nudný. Čím ho oživit, aby vás bavil pořád dál a dál?

Celý článek

O barvení vlasů, které neškodí, se zástupkyní Aloxxi pro ČR Sylvou Jeníkovou

Milujete střídání barvy vlasů, ale obáváte se jejich zničení? Profesionální vlasová kosmetika Aloxxi dokáže vlasy posílit a ošetřit. 

Celý článek

Březnové MUST HAVES zastínila šedá

Mrazivá rána postupně přinesla březen. Možná více než o jednotlivých produktech a oblečení budou MUST HAVES o barvě, která je spojuje. O šedé. 

Celý článek

Zapletené vlasy na den i na večer

Máte věčné dilema, jaký účes zvolit na večírek, večeři nebo do práce? Nechcete nosit pouze culík nebo jen obyčejně rozpuštěné vlasy? Připravili jsme si pro vás pár tipů, jaké účesy si vybrat!

Celý článek

Sezóna plesání

Houbová sezóna, vokurková sezóna, sezóna hubnutí do plavek, hokejová sezóna, ta ženská už má po sezóně... V tomhle mrazivém období kraluje jedna z nejjuchavějších a nejluxusnějších sezón v roce - bály a plesy.

Celý článek

Jak se kombinují špičaté boty

Boty s výraznou špičkou jsou hitem už několikátou sezónu. Jaké typy si pořídit a jak je kombinovat?

Celý článek