dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

3 jednoduché drdoly, které stihnete za pár minut

Přidat na Seznam.cz
Každá žena chce vypadat krásně a my vám přinášíme jednoduché tipy, díky kterým vytvoříte nádherný účes za pár minut. Možná nestíháte nebo máte mastné vlasy, drdoly jsou ideálním pomocníkem v těchto situacích.

Vybrali jsme pro vás drdoly do práce, na schůzku, ale i na slavnostnější příležitosti. Je libo elegantní drdol, roztomilé sobí růžky nebo ležérní bun? S pořádnou dávkou laku a pinetek to půjde jedna báseň.

Elegantní drdol

Rozčesejte si vlasy a vyčešte vysoký culík na temeni hlavy. Budete potřebovat pinetky a vycpávku do drdolu, tzv. donut. Čím delší nebo hustější vlasy máte, tím větší vycpávku potřebujete. Prostrčte culík vycpávkou a vlasy rozprostřete podél jeho obvodu, aby nebyl donut vidět. Barvu vycpávky přizpůsobte barvě vašim vlasům, ať neprosvítá. Gumičkou přetáhněte vlasy a zbylé prameny omotejte kolem drdolu. Nakonec připevněte pinetkami, pořádně zalakujete a je hotovo.

Sobí růžky

Jako druhý účes tu pro vás máme jednoduché drdůlky, které připomínají sobí růžky. Vlasy rozdělíte na dvě části na pěšinku. Vytvoříte dva vysoké culíky, až co nejvíce na vrcholku hlavy. Zatočíte prameny vlasů a omotáváte je dokola do tvaru drdůlků, až vám nezbydou žádné prameny. Nakonec upevníte gumičkou a upravíte dle potřeby. Zaberou vám jen pár minut a jsou opravdu kouzelné.

Messy bun

Krásný a ležérní účes, který se hodí na každou příležitost. Vlasy si opět vyčešete do vysokého culíku, ale neprotahujete vlasy do úplného konce, vytvořte takový poloviční culík. Zbylé vlasy necháte zatím být a poupravíte vznikající drdol. Nezapomínejte, že nemá vypadat perfektně, je to messy drdol. Uchopte zbytek vlasů a prostrčte konce pramenů gumičkou. Nejlépe vypadá, když z drdolu vytáhnete pár pramínků a vlasy jemně načechráte. Pro větší stabilitu drdolu můžete některé prameny přichytit pinetkami, ale není to třeba.

Zdroj foto: Pinterest.com, makeup.com

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ ÚČESY DRDOLY JAK SE UČESAT JEDNODUCHÉ ÚČESY MESSY BUN

Související články

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Nejoblíbenější vlasový trend? Balayage je stálice

Léto je ideálním obdobím na změny. Vlasy tak mohou být jednou z nich. Pokud stále váháte, máme pro vás jeden tip, jak své vlasy oživit a zůstat trendy po celý rok.

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci s vlnami v hlavní roli

Honza Kořínek představil novou kolekci účesů s názvem Twenty20. V hlavní roli těchto účesů jsou krásné vlny a známý český kadeřník se nebojí hrát si ani s barvami.

Celý článek