dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

3 nejnovější trendy mezi kabelkami

Kabelky jsou jedním z kousků, se kterými můžete udělat opravdu parádu. Jaké jsou nejnovější kabelkové trendy?

Existuje spousta kabelkových evergreenů, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Pak jsou tu kabelky, které jsou natolik výrazné, že nepodléhají žádným trendům, a vy je tak můžete nosit celý život. No a nakonec jsou tu trendové kabelky, které se na výsluní hřejí pár let a jak rychle se v obchodech a na přehlídkových model objevily, tak rychle zmizely. Chcete-li v nejbližších sezónách zazářit stylovým trendy doplňkem, určitě si pořiďte jednu z následujících.

ZBALTE SI KUFŘÍK

Box bags připomínající malé kufříky jsou jedny z nejzajímavějších kabelek. Vidíme je čím dál tím častěji na přehlídkových molech i na ulicích. Jejich přísně geometrický tvar se hodí k velké škále outfitu, k tomu velmi minimalistickému i k bláznivému a extravagantnímu. K dostání jich je dnes opravdu hodně, stačí jen zvolit tu správnou velikost, barvu a provedení. Je libo minimalistická šedá, transparentní nebo barevná s výšivkou?

KULATÉ KABELKY

Naproti hranatým krabicovým kabelkám stojí v těchto sezónách i ty kulaté. Ty oproti box bags vypadají skvěle i ve velkém provedení. Takže si můžete koupit klasickou velkou kulatou kabelku nebo se rozhodnout pro malé psaníčko či kabelku na řetízku. Ani s jedním z těchto geometrických tvarů nešlápnete vedle, je jen na vás, pro jaký se rozhodnete.

KABELKY S JEDNOU RUKOJETÍ

Velké popularitě se těší také kabelky s jednou rukojetí. I zde se nabízí mnoho různých typů a druhů. Můžete sáhnout po barevné "dámské aktovce" s koženým držákem, malém psaníčku s kovovým kruhem, který si můžete na ruku navléknout jako náramek nebo po výraznějších zdobených kabelkách s dřevěnými madly. Věříme, že si na své určitě přijdete

pinterest.com, butterrr.com, meappropriatestyle.com,
theshonet.com, noanoir.com, purseblog.com

DÁMSKÁ MÓDA KABELKY TRENDY BOX BAG KULATÁ KABELKA DÁMSKÉ KABELKY MODNÍ TRENDY JARO 2018

Související články

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Zlato a stříbro jsou prosincové Must have

Vánoční koledy, třpytivé obchodní výlohy, oslavy konce roku i pravá vánoční atmosféra u sklenky svařeného vína jsou tím, co provází měsíc prosinec. K tomu nesmí chybět ani dostatek zlata a stříbra.

Celý článek