dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

3 nejnovější trendy mezi kabelkami

Kabelky jsou jedním z kousků, se kterými můžete udělat opravdu parádu. Jaké jsou nejnovější kabelkové trendy?

Existuje spousta kabelkových evergreenů, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Pak jsou tu kabelky, které jsou natolik výrazné, že nepodléhají žádným trendům, a vy je tak můžete nosit celý život. No a nakonec jsou tu trendové kabelky, které se na výsluní hřejí pár let a jak rychle se v obchodech a na přehlídkových model objevily, tak rychle zmizely. Chcete-li v nejbližších sezónách zazářit stylovým trendy doplňkem, určitě si pořiďte jednu z následujících.

ZBALTE SI KUFŘÍK

Box bags připomínající malé kufříky jsou jedny z nejzajímavějších kabelek. Vidíme je čím dál tím častěji na přehlídkových molech i na ulicích. Jejich přísně geometrický tvar se hodí k velké škále outfitu, k tomu velmi minimalistickému i k bláznivému a extravagantnímu. K dostání jich je dnes opravdu hodně, stačí jen zvolit tu správnou velikost, barvu a provedení. Je libo minimalistická šedá, transparentní nebo barevná s výšivkou?

KULATÉ KABELKY

Naproti hranatým krabicovým kabelkám stojí v těchto sezónách i ty kulaté. Ty oproti box bags vypadají skvěle i ve velkém provedení. Takže si můžete koupit klasickou velkou kulatou kabelku nebo se rozhodnout pro malé psaníčko či kabelku na řetízku. Ani s jedním z těchto geometrických tvarů nešlápnete vedle, je jen na vás, pro jaký se rozhodnete.

KABELKY S JEDNOU RUKOJETÍ

Velké popularitě se těší také kabelky s jednou rukojetí. I zde se nabízí mnoho různých typů a druhů. Můžete sáhnout po barevné "dámské aktovce" s koženým držákem, malém psaníčku s kovovým kruhem, který si můžete na ruku navléknout jako náramek nebo po výraznějších zdobených kabelkách s dřevěnými madly. Věříme, že si na své určitě přijdete

pinterest.com, butterrr.com, meappropriatestyle.com,
theshonet.com, noanoir.com, purseblog.com

DÁMSKÁ MÓDA KABELKY TRENDY BOX BAG KULATÁ KABELKA DÁMSKÉ KABELKY MODNÍ TRENDY JARO 2018

Související články

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek