dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

5 instagramových fitness účtů, které vám pomůžou udržet se v kondici

Přidat na Seznam.cz
Také jste přišli na to, že udržet se v dobré náladě a kondici zvládnete i doma? Nebo se některý den hned po tom, co vstanete z postele, toužíte protáhnout?

zdroj: pixabay.com

Dlouhé měsíce jsme byli zavření doma a měli jsme tak spoustu příležitostí naučit se možná pro někoho i něco nového. Jednou z těch věcí jistě bylo to, že jsme začali mnohem více pečovat o sebe a své tělo. Nebyl totiž nikdo jiný, kdo by to udělal za nás. A i když se dveře téměř všech salónů a fitness center už otevřely, určitě nám nějaký z těch návyků zůstane a my se ho jen tak nevzdáme, anebo se o něj budeme trochu dělit. Protože vlasy nám asi nejlépe obarví a ostříhá naše kadeřnice, ale tělo si můžeme protáhnout doma nebo venku úplně sami.

Cvičení a domácí trénink jsou tak určitě jednou z věcí, u kterých by bylo dobré, aby nám vydržely a staly se pro nás nejen samozřejmostí, ale také potěšením, což se za těch několik měsíců určitě stalo. Takže pokud vás trénink doma baví nebo ho chcete kombinovat s občasnou návštěvou posilovny, máme pro vás pět instagramových fitness účtů, které vám endorfiny do těla rozhodně vyplaví.

Heather Robertson

Tahle bloňdatá Kanaďanka se stala naší nejlepší kamarádkou na začátku, kdy jsme všichni cvičili jen doma. Na jejím youtube kanále najdete několika týdenní program, kdy každé video má okolo třiceti minut a obsahuje jak krátké zahřátí, tak finální protažení celého těla. Střídají se hlavně HIIT cardio, tabata workouty a posilování. Budou se vám určitě hodit činky a gymnastický míč.

 

Caroline Girvan

Kdo by se nechtěl dívat na tak nádherné tělo a během cvičení se těšit na to, že to naše tělo a jeho hranice každou další hodinku s touhle fitness trenérkou posouváme dál a dál. Upřímně, jedna z našich favoritek. Venku už má tři programy, které jsou vždy na několik týdnů, takže vy tak můžete postupně odcvičit jeden po druhém. Třeba si odškrtávat ve svém diáři. Vše názorně předvede, vysvětlí a ukáže, čeho se při cviku vyvarovat. Každopádně tady se neobejdete rozhodně bez činek a posilovací gumy. Jedno vám ale slíbíme - tohle vás bude bavit!

 

Anna Engelschall 

Za tímhle jménem stojí opravdu inspirativní příběh. Díky pravidelné a vyvážené stravě a dostatku pohybu Anna naprosto změnila své tělo. Z původních 39 kg a spousty zdravotních problémů se dostala na 54 kg a její postava nikdy nevypadala lépe. Každé její video je nabité pozitivní energií, skvělou hudbou a hlavně se u něj zapotíte!

 

Bára Sedláková

Mezi cvičení, ze kterého doslova ždímete vlastní pot z trička je fajn se trochu uklidnit, soustředit se na dech, sebe a celé své tělo. S tím vám rozhodně pomůže právě Bára. U jejich videí protáhnete každý sval vašeho těla a možná to vlastně někdy bude mnohem větší makačka, než jste čekali.

 

Eva Kraus

Z vítězného pódia k mateřství a zase možná zpět. Každopádně tady si přijdou na své nejen maminky. Pravidelná dávka videí a inspirace, jak na cvičení a hlavně správnou životosprávu. A co si budeme povídat, vždycky to bude fungovat jen společně.

Přidat na Seznam.cz
CVIČENÍ DOMÁCÍ TRÉNINK FITNESS HOME WORKOUT INSPIRACE TĚLO KONDICE ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Související články

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Jak na hebkou a opálenou pokožku v 5 krocích i bez dovolené u moře

O tom, že příliš sluníčka naší pokožce spíše škodí, jistě všichni víme, ale když s tou bronzovou pokožkou vše vypadá tak nějak lépe. Jak tedy docílit hebké a opálené pokožky zdravě a během chvilky?

Celý článek

7 tipů na dárky ke Dni otců

Den otců už se blíží, tak pokud chcete i vy překvapit a hlavně potěšit svého tátu, nechte se inspirovat tipy na dárky, které jsme vybrali.

Celý článek

Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Pokud se ráno přistihnete u otevřené skříně a přemýšlíte, co si dnes obléknete, v těhotenství je to snad ještě horší. To nám dá za pravdu asi každá nastávající maminka. 

Celý článek

Trendy kousky, které máte doma, ale netušíte, že společně budou fungovat

Nenechte se strhnout vlnou nákupní absence a bezmyšlenkovitě neutrácejte. Zkuste se nejprve porozhlédnout, co vlastně všechno ve svém šatníku máte.

Celý článek

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

Celý článek

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek