dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

5 nejlepších seriálů na deštivé dny

Přidat na Seznam.cz
Deštivé dny jsou plné smíšených nálad a pocitů, bez větších dávek snahy cokoliv dělat. Pokud zrovna máte v tento nečas volný den, zalezte si k televizi a pusťte si nějaký z doporučených seriálů.

Všichni ve škole nebo v práci, přítel či manžel na služební cestě a vy jste sama doma... Všechny povinnosti máte buď hotové nebo se vám do nich v takový nehezký zatažený den vůbec nechce. Proč si nezalézt do postele a nepustit si pilotní díl jednoho z 5 odpočinkových seriálů? Prožijte svůj volný čas příběhy jiných...

1. Přátelé

Šestici newyorských přátel zná asi každý na celém světě, premiéra prvního dílu už je dávno zasazená do minulosti. Kultovní seriál však dokáže vystihnout všední problémy i dnešní doby, a to přes fakt, že v ruce nedrží telefony a neřeší instagram ani facebook. Možná je tento druh odpočinku pro vás ten pravý! Pokud ano, pozdravujte Rachel, Rosse, Joyeho a spol... 

2. Pretty little liars

Pokud ještě nemáte děti a sami se ještě jedním z nich cítíte, možná vás zaujmou mladé krásky ze seriálu Pretty little liars. Ty své problémy řeší zvláštním způsobem, který budete obdivovat. Pěti puberťačkám z Rosewoodu však nechybí ani styl, díky kterému se na celý seriál kouká o to snadněji. Navíc pokud holdujete lehkým detektivkám, vy sami se můžete ocitnout v hledání a rozklíčení záhadného anonyma -A. Tak schválně, kdo že to bude?

3. Sex ve městě

Manhattanské ženy, které neřeší jen naší oblíbenou módu, ale i především vztahy a úskalí, které k nim patří. Carrie a její kamarádky vás nechají nakouknout do svého každodenního života v nebeském New Yorku, co vás však může překvapit, je to, že i když žijí v nejlepším městě na světě, své sny a smutky mají podobné jako každá jiná žena... S každým panem božským je to prostě těžké, že?

4. Heart of Dixie

Naprosto odpočinkový seriál, který když si zapnete, nemusíte se děsit smutných uplakaných chvil. Zoe jako doktorka, která přijede do malého města Bluebell řešit ne až tak typické problémy. I když zamilovat se do muže jiné ženy, není až tak výjimečné... 

5. Gossip girl

Blonďatá kráska, které můžete závidět nejen dlouhé nohy, ale i přepych a bohatství. To zní jako pohádka, avšak není všechno zlato, co se třpytí... I mladá parta z vyšších vrstev zažívá své nahoru a dolu. Gossip girl vás zasvětí velice ochotně do životů mladých a bohatých. Odpočinkový seriál, propletený módou, rodinnými tragédiemi a trapasy. Pro ženy jak stvořené!

 

FOTO: pinterest

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE MÓDNÍ SERIÁLY ŽENY SERIÁLY PRO ŽENY TOP 5 SERIÁLŮ TOP 5

Související články

Sandálky na léto 2019 aneb, které musíte mít

Teplé dny už se sem tam objevily, ale jejich hlavní čas přichází právě teď. Jak skvěle doladit s touto letní sezónou své botníky, na to vám odpovíme v našem článku.

Celý článek

Tip na výlet: Budapešť

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na výlet za hranice, jedním z našich redakčních typů je maďarská metropole Budapešť. Okouzlující hlavní město, které si zamilujete i vy.

Celý článek
Cestování

Östersund: srdce Švédska

Malebné město ve středu Švédska v provincii Jämtland. Proč navštívit právě tuto oblast? Důvodů je hned několik!

Celý článek
Cestování

Švédsko: země vlídných lidí

Ty nejkrásnější zážitky života pramení z cestování. Tentokrát se vydáme do středního Švédska. Co nabízí tato severská země?

Celý článek

Den matek 2019: Nápady na dárečky

Den matek se opět blíží, pořiďte svým maminkám dáreček. Zaručeně je to potěší! Nadýchejte inspiraci u nás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Pátý ročník Open House Praha se blíží, nahlédněte mu pod pokličku

Jindy nepřístupné budovy a prostory v Praze se již za pár dní otevřou široké veřejnosti. Stane se tak popáté za sebou. Festival přinese bohatý program i zajímavá místa k nahlédnutí.

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek