dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Přidat na Seznam.cz
Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Ať už budete preferovat diář, který si vezmete všude s sebou nebo vám chybí spíš stolní kalendář, do kterého si vše potřebné naplánujete, zkuste se před jeho koupí zaměřit na pár základních bodů. Díky tomu vám bude tento malý kancelářský pomocník sloužit o to lépe.

Rozložení

Denní, týdenní či snad měsíční? To záleží na tom, jestli jste zvyklí psát si hodně poznámek a bodů, které vám při zpětné vazbě na danou schůzku připomenou důležité informace. Nebo raději hodnotíte celý týden hezky přehledně na jedné dvoustránce? Pak víte, že týdenní kalendář i diář budou tou pravou volbou.

 

Velikost

Vezměte v úvahu, že s sebou svůj diář budete chtít nosit, ale i to, že bude díky vašim poznámkám dost velký a těžký. Velikosti A5 nebo dokonce A6 budou ideální na cesty, zatímco větší formáty spíše nechávejte na jednom místě v kanceláři, kde je vždy najdete. V takovém případě totiž velikost ani hmotnost nejsou velká starost.

 

Styl

Chcete své budoucí dny a týdny plánovat stylově? Záleží vám na tom, jakou barvu bude obal diáře mít, nebo jaké bude jeho vázání? A co teprve barevné detaily uvnitř náplně… Styl diáře je rozhodně velmi důležitým bodem při jeho výběru!

 

Cena

Kupujete diář pro sebe a můžete si na něj vyčlenit malinko více peněz nebo vám jde o koupi diářů pro své zaměstnance a máte pouze omezený rozpočet? Cena je rovněž velmi důležitým faktorem, u sebe však udělejte výjimku a kupte si diář či kalendář, který vás bude po celý rok v určitém smyslu bavit.

 

Něco navíc

Budete-li po svém diáři požadovat něco navíc, jako třeba záznamy o svých cílech a projektech, seznamy úkolů, zpětnou vazbu či určitý plánovač vlastního života/roku, pak vás moderní diáře nadchnou. Mají spoustu vychytávek navíc, které vás budou bavit. Stylové plánovací diáře najdete na Bella Rose.

bellarose.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD DIÁŘ 2020 DIÁŘE KALENDÁŘ 2020 STOLNÍ KALENDÁŘ NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ BELLAROSE.CZ PLÁNOVÁNÍ

Související články

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Romantickou atmosféru, nejenom na svátek zamilovaných, navodí svíčky

Den svatého Valentýna je o lásce, romantice a strávení cenného času s tím, koho máme rádi. Znáte lepší způsob, jak podtrhnout romantickou atmosféru než krásnou svíčkou?

Celý článek

Výběr zajímavých pražských výstav

Naše hlavní město je plné muzeí a galerií, a je jich tolik, že se v nich skoro až nedá vyznat. Pokud tedy máte zájem se obohatit a nechat se inspirovat, kam stojí za to vyrazit, přinášíme vám pár tipů toho nejlepšího, co jsme objevili.

 

Celý článek

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Celý článek

Nakupujte oblečení s odloženou platbou

Nakupování na internetu je pohodlné, jednoduché a často i levnější než v kamenné prodejně. A zejména u oblečení to platí dvojnásob. Proč byste si tak nekoupili ty krásné nové lodičky nebo tu úžasnou kabelku?

Celý článek

7 skvělých knih, které nesmíte v lednu vynechat

Fascinující příběhy, romantické zápletky, módní inspirace, zajímavá místa nebo nejrůznější triky z online světa. Toto vše na vás čeká v dnešním článku.

Celý článek

Jak zvládat home-office a stylově si zařídit pracovnu

Pracovat z domova není snadné, i když se na první pohled zdá, že je to ideální práce. Nemusíte vstávat brzo, oblékat se a představa vypadá asi tak, že v teple sedíte v posteli s notebookem na klíně. Realita je většinou jiná. Je potřeba si domácí prostředí přeměnit na vkusnou pracovnu, kde se budete cítit dobře.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek