dnes je 06.04.2020 a svátek má Vendula

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Přidat na Seznam.cz
Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Ať už budete preferovat diář, který si vezmete všude s sebou nebo vám chybí spíš stolní kalendář, do kterého si vše potřebné naplánujete, zkuste se před jeho koupí zaměřit na pár základních bodů. Díky tomu vám bude tento malý kancelářský pomocník sloužit o to lépe.

Rozložení

Denní, týdenní či snad měsíční? To záleží na tom, jestli jste zvyklí psát si hodně poznámek a bodů, které vám při zpětné vazbě na danou schůzku připomenou důležité informace. Nebo raději hodnotíte celý týden hezky přehledně na jedné dvoustránce? Pak víte, že týdenní kalendář i diář budou tou pravou volbou.

 

Velikost

Vezměte v úvahu, že s sebou svůj diář budete chtít nosit, ale i to, že bude díky vašim poznámkám dost velký a těžký. Velikosti A5 nebo dokonce A6 budou ideální na cesty, zatímco větší formáty spíše nechávejte na jednom místě v kanceláři, kde je vždy najdete. V takovém případě totiž velikost ani hmotnost nejsou velká starost.

 

Styl

Chcete své budoucí dny a týdny plánovat stylově? Záleží vám na tom, jakou barvu bude obal diáře mít, nebo jaké bude jeho vázání? A co teprve barevné detaily uvnitř náplně… Styl diáře je rozhodně velmi důležitým bodem při jeho výběru!

 

Cena

Kupujete diář pro sebe a můžete si na něj vyčlenit malinko více peněz nebo vám jde o koupi diářů pro své zaměstnance a máte pouze omezený rozpočet? Cena je rovněž velmi důležitým faktorem, u sebe však udělejte výjimku a kupte si diář či kalendář, který vás bude po celý rok v určitém smyslu bavit.

 

Něco navíc

Budete-li po svém diáři požadovat něco navíc, jako třeba záznamy o svých cílech a projektech, seznamy úkolů, zpětnou vazbu či určitý plánovač vlastního života/roku, pak vás moderní diáře nadchnou. Mají spoustu vychytávek navíc, které vás budou bavit. Stylové plánovací diáře najdete na Bella Rose.

bellarose.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN RADY REDAKCE NÁKUPY A OBCHOD DIÁŘ 2020 DIÁŘE KALENDÁŘ 2020 STOLNÍ KALENDÁŘ NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ BELLAROSE.CZ PLÁNOVÁNÍ

Související články

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Jaro volá po novém klobouku, pojďte se inspirovat!

Do jarních dnů s novou pokrývkou hlavy. Značka TONAK přináší limitovanou kolekci, která je pro slunečné dny jako stvořená, a navíc opět v BOHO stylu.

Celý článek

The Carrie Diaries, móda teenagerů aneb co bylo před Sexem ve městě

Všechny ženy znají seriál Sex ve městě, ale víte, co bylo před ním? O tom se dozvíte v tomto prequelu o životě mladé Carrie Bradshaw a jejích módních začátcích. Můžete se těšit na velkou dávku zábavy a stylu.

Celý článek