dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

5 tipů, jak vyrobit krásné vánoční dárky

Přidat na Seznam.cz
Chcete tyto Vánoce udělat něco speciálního? Co takhle vlastnoručně vyrobené dárky? Každého potěší vaše snaha i úsilí, vyřádíte své kreativní já, a navíc ušetříte spoustu peněz.

zdroj: pexels.com

Chcete dát letos dárky, které opravdu potěší, a navíc vám nezruinují rozpočet? Letošní Vánoce budou jiné, než jsme doposud byli zvyklí. O to více bychom mohli dát nějaký ten dárek, který zahřeje u srdce. Dárky jsou vhodné pro ženy i muže a vaší kreativitě se meze nekladou. Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších nápadů pro vánoční dárečky.

Home-made svíčka

Svíčky a Vánoce to prostě patří k sobě. Nemusíte hned kupovat předražené svíčky v obchodech. Úplně postačí, když si najdete čas a svíčku sami vyrobíte. Postup je jednodušší, než se může zdát. Kupte si nějakou hezkou sklenici, ať už zavařovací, obyčejnou nebo svícínek. Může to být i hrneček nebo skořápka z kokosu. Pak jen stačí koupit vosk, knot a esenciální olej pro krásnou vůni. Svíčku pak můžete ozdobit sušeným ovocem, perličkami nebo květinami.

zdroj: pinterest.com

Sůl do koupele

Kdo by si v chladných večerech rád nedopřál koupel? Můžete sůl do koupele vyrobit hned několika způsoby. Opět koupíte nějakou lahvičku, tentokrát vhodnou pro sůl. Může to být i malá zkumavka, která bude vypadat opravdu krásně. Smícháte pak mořskou sůl se sušenými bylinkami nebo květy. Taky můžete koupit už hotovou sůl a namíchat různé barvy a vytvořit tak pruhy.

 

zdroj: pinterest.com

Vánoční květináč

Má někdo z vaší rodiny nebo přátel rád květiny? Pak kupte nějakou rostlinu, může to být například vánoční hvězda a pusťte uzdu kreativitě při zdobení květináče. Můžete jej pomalovat, polepit, vytvořit zajímavé ornamenty nebo vánoční motivy.

zdroj: pinterest.com

Kreativní album nebo fotokniha

Je snad něco krásnějšího než zvěčněné vzpomínky? Máte se svou drahou polovičkou nebo s rodiči krásné vzpomínky a ty si chcete uchovat? Nechte vytisknout své fotky a kupte nebo vyrobte fotoalbum. Můžete ho různě dozdobit nebo udělat koláže. Pro technicky zdatné tu je možnost i výroby fotoknihy, zabere několik hodin práce, ale výsledek stojí za to!

zdroj: pinterest.com

Sklenice plná překvapení

Tady máte hned několik možností. První z nich může být jako dárek sklenice plná bonbonů s nápisem „antidepresiva“. Jedinec, kterého chcete obdarovat určitě ocení velkou sklenice dobrot, které má nejraději. Pokud si chcete dát více záležet, můžete místo bonbónů nakoupit čaje. Na každý pytlíček pak přicvakněte citát nebo milý vzkaz a obdarovaný si tak užije denní dávku povzbuzení. Pro kreativní jedince je tu třetí možnost, a ta je vyrobit hned 365 citátů, vzkazů nebo vypsaných společných zážitků. Ty pak smotáte jako los a vhodíte do sklenice. Obdarovaný si tak může každý den jednu ruličku vytáhnout po dobu jednoho roku.

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE TIPY NA DÁRKY VÁNOČNÍ DÁRKY HOME MADE JAK VYROBIT DÁRKY

Související články

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Nový český projekt Reknihy, založený skupinou mladých nadšenců, kteří vymysleli ekologické online knihkupectví

Chcete dát knihám druhou šanci a zároveň šetřit přírodu i svoji peněženku? Tak neváhejte a podpořte tento krásný projekt. Reknihy jsou tu pro ty, kteří chtějí udělat něco pro naši planetu, ale zároveň nechtějí ztratit požitek z kouzla papírových knih.

Celý článek

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

Celý článek

Domácí pohodlíčko aneb dupačky pro dospělé - ideál letošního vánočního dárku

Blíží se Vánoce a s ním i hon na vánoční dárky. Letos je všechno trochu jiné. Většina z nás musela letošní rok strávit převážně v našich domovech. Pohodlí je a bude pro nás velmi důležité a my vám poradíme, jak jej můžete darovat pod stromeček svým blízkým i sami sobě.

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Dárky, se kterými letos potěšíte své blízké

Vánoční dárky letos budeme asi řešit hlavně online. A vlastně, proč ne? Užijte si nakupování z pohodlí domova. My vám to alespoň trochu usnadníme. Dali jsme dohromady více jak 20 tipů na vánoční dárky, se kterými letos určitě potěšíte své blízké.

Celý článek

Top 5 nejkrásnějších šatů českých princezen

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a málokdo z nás si je dokáže představit bez tradičních českých vánočních pohádek, jejichž rozměr by mohl být i světovým unikátem. Zaměřili jsme se tedy právě na české pohádky a zmapovali pro vás nejkrásnější šaty českých princezen.

Celý článek

10 vánočních pohádek a filmů, o kterých jste nevěděli všechno

Věděli jste, že princ Pavel Trávníček v nejoblíbenější vánoční pohádce Tři oříšky musel být kvůli svému moravskému přízvuku předabován? Nebo že představitelka Jasněnky skončila po souboji s čarodějnicí Helenou Růžičkovou s přeraženou čelistí a otřesem mozku? Pronikněte s námi do zákulisí českých pohádek.

Celý článek