dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

5 způsobů, jak si krásně uvázat šálu nebo šátek

Přidat na Seznam.cz
Jednoduché a krásné vázání šály nebo šátku vás bude v těchto měsících bavit. Krásně zvýrazní outfit a váš oblíbený kousek může pokaždé vypadat jinak. Nevěříte? Ukážeme vám 5 různých způsobů, jak toho docílit.

Šála byla kdysi považovaná za zbytečnou a nevkusnou, ale díky ní lze vykouzlit zázraky. Máme pro vás praktické a rychlé úvazy, které zvládne opravdu každý. Nejsnadnější manipulace je s podlouhlou klasickou šálou nebo měkkým šátkem.

Elegantní pletenec

I když vypadá postup složitě, tak je velmi snadný a takové vázání si zamilujete. Šálu přeložíte a dáte kolem krku. Horní konec šály provlečete, kde se vytvoří prostor. Tam prostrčíte druhý konec, doopravíte a načechráte dle libosti.

Jednoduchý úvaz

Tohle vázání vypadá jako klasická úprava, ale je daleko pevnější. Šálu obtočíte kolem krku a utáhnete. Z konců uvážete uzel a dbáte na stejnou délku. Uzel zastrčte pod omotanou šálu a je hotovo.

À la kovbojka

Je to velmi jednoduchý postup a krásně oživí váš outfit. Šátek omotejte kolem krku a ze dvou cípů udělejte vepředu uzel. Ten schovejte dovnitř a vytvoříte tak vzhled moderní kovbojky.

Neposlušný šátek

Tento úvaz se hodí především do větrného počasí, kdy šátek lítá na všechny strany. Postupujte podle obrázku, šátek dejte za krk a ze dvou cípů uvažte pevný uzel, pak šátek překřižte a vzniklým prostorem prostrčte hlavu.

Krásné pončo 

Pokud máte opravdu mohutnou šálu, která vám zakryje celé tělo a nevíte co s ní, tak si jednoduše vytvořte stylové pončo. Přeložte jej do tvaru trojúhelníku, aby nejdelší cíp směřoval dolů k nohám. Zbylé dva přehodíte přes ramena a vhodným páskem uvážete v pase.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ŠÁLA JAK UVÁZAT ŠÁTEK JAK NOSIT ŠÁLU TIPY A TRIKY INSPIRACE

Související články

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Letní beauty novinky

Léto je tady! A my vám přinášíme několik kosmetických novinek, které rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinová představuje svůj nový projekt

Další projekt, jehož iniciátorkou je Lilia Khousnoutdinová, nese název Jsem žena #jsemevropa. Lilia v něm oslavuje celkem třináct inspirativních žen. Z celého projektu vznikl kalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitu.

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Je nude barva opravdu nudná?

Něžná, elegantní a přirozená. To jsou charakteristické rysy tělové barvy. Působí na vás trochu fádně? Omyl! Tato barva lze lehce kombinovat a dobrou zprávou je, že sluší všem typům – jak tmavým, tak světlým.

Celý článek