dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

6 originálních vánočních dárků, které obdarovaný jen tak nezapomene

Přidat na Seznam.cz
Hledáte originální dárky pro vaše milované? Přinášíme vám hned 6 tipů, které udělají radost v každém věku. Zapomeňte na předražené dárky a dejte svým blízkým zážitek, který potěší.

zdroj: pixabay/bobdmyt

Netradiční a originální vánoční dárek? To jsou v první řadě zážitky. Pokud nevíte, čím svou rodinu nebo blízké osoby obdarovat, vsaďte na zážitek. Na takový dárek se jen tak nezapomíná. Ponožky, svíčky, knihy, šperky, kosmetiku i společenské hry dává pod stromeček každý, ale co věnovat nezapomenutelný zážitek?

1. Luxusní jízda

Začneme u dárků pro muže, a tím je zajisté jízda krásným sporťákem. Usaďte svého milovaného za volant a dopřejte mu jízdu například ve Ferrari, Lamborghini, Mustangu a dalších.

zdroj: pixabay/kamilalarry

2. Trocha té romantiky

Pokud hledáte vhodný dárek pro vaši partnerku nebo partnera, není nic romantičtějšího než večeře na lodi s živou hudbou nebo příjemná čokoládová lázeň ve wellnessu.

zdroj: pixabay/kaisender

3. Kdo se toho nebojí

Nebojíte se adrenalinu? Pak můžete koupit tandemový seskok padákem, bungee jumping nebo adrenalinový let. Na takový dárek určitě nikdo nezapomene.

zdroj: pixabay/bungeeinternational

4. Gastronomický zážitek

Láska prochází žaludkem, proto i gurmánský dáreček pod stromečkem nesmí chybět. Můžete objednat ochutnávku vín, degustační menu pro dva nebo překvapit kurzem vaření.

zdroj: pixabay/mokca

5. Pro milovníky zvířat

Je daná osoba, kterou chcete překvapit, milovníkem zvířat? Pak pro ni/něj můžete zajistit den na farmě, krmení kočkovitých šelem, jízdu na koni nebo jízdu se psím spřežením.

zdroj: pixabay/michelleraponi

6. Dárky pro umělce

Darujte svým blízkým umělecký zážitek, kde načerpají potřebnou kreativitu. Výběr je široký, od fotografického kurzu, malování obrazů přes kreativní workshopy a floristiku, až po kurzy kaligrafie nebo truhlářství.

zdroj: pixabay/paulhenri

Přidat na Seznam.cz
DÁRKY NA VÁNOCE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY VÁNOČNÍ DÁRKY DARUJ ZÁŽITEK VÁNOCE 2021 VÁNOČNÍ DÁREK ZÁŽITKY

Související články

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

23 tipů na vánoční dárky pro vaši drahou polovičku

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát. Pokud nejste ještě úplně připravení a stále řešíte, čím udělat radost své drahé polovičce, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší každou ženu a samozřejmě každého muže.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek

Jak probíhají vánoční přípravy v naší redakci? Vyzpovídali jsme naše redaktorky

Vánoční svátky jsou pro většinu z nás radostným obdobím, plné dobrého jídla, rodinné pohody a krásných dárků. Jak se připravují na Vánoce naše redaktorky? Vyzpovídali jsme pro vás hned několik z nich.

Celý článek