dnes je 31.03.2020 a svátek má Kvido

7 skvělých knih, které nesmíte v lednu vynechat

Přidat na Seznam.cz
Fascinující příběhy, romantické zápletky, módní inspirace, zajímavá místa nebo nejrůznější triky z online světa. Toto vše na vás čeká v dnešním článku.

Začíná ten nejlepší čas na nová předsevzetí, a to může znamenat i více číst. Pomalu se vytrácí kouzlo knih a my to chceme zachovat. Je libo módní novinky, romantiku nebo cestovatelské tipy? Rozšiřte svoji knihovničku a dejte nám vědět, která se vám líbí nejvíce.

Jak žít neustále šik; Tish Jettová

V knize autorka popisuje, proč jsou Francouzsky dokonalé ženy v domácnosti, skvělé hostitelky a zároveň i stylové ikony. Dočtete se zde návod, jak se stát typickou Francouzkou od perfektně prostřeného stolu, výtečného jídla po uspořádání skříně a vhodného šatníku. Kniha je navíc s krásnými barevnými ilustracemi.

Osvobozená móda; Margret Greinerová

Kniha je o fascinujícím životě módní návrhářky Emilii Flögeové. Neobyčejná a úspěšná žena se svou vlastní vizí. Ve Vídni kolem roku 1900, ještě před slavnou Coco Chanel, vytvořila průkopnický módní styl, který nadobro vysvobodil ženy z korzetů.

Jak na sociální sítě; Michelle Losekoot & Eliška Vyhnánková

Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Základní principy, které musí ovládat každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. V knize se dočtete nejnovější trendy, aplikace a marketingové tipy. K tomu všemu se dobře pobavíte.

Prázdniny v Evropě; Ladislav Zibura

Dobrodružná kniha od mladého autora, který ukazuje, že cesta stopem se vyplatí. Objevíte s ním krásná místa Evropy a dozvíte se, jak žijí místní lidé a jak vypadá náš rozmanitý kontinent. Pokud máte rádi humor a dobrodružství, pak je tato kniha přesně pro vás.

Kavárna v Kodani; Julie Caplin

Romantický příběh o lásce a cestování. Úspěšná manažerka Kate má dokonalý život a dokonalého přítele. Pouze do doby, než ji zradí a ukradne její pracovní nápady, díky kterým povýší místo ní. Kate chce všem dokázat, že není mladá a nezkušená, a tak se vydává na PR výlet do Kodaně. Zprvu je otrávená, ale nakonec ji krása Kodaně a dánský způsob života okouzlí.

Krásná tvář; Michaela Dombrovská & Lucie Van Koten

Krásná tvář přináší praktické rady a mnohaleté zkušenosti obou autorek. Naleznete v ní ukázky, fotografie, návody, vyjádření odborníků i osobní příběhy. Poskytuje komplexní návod na zdravý způsob života, obličejové jógy a přírodní cestu ke kráse.

Méně mít, více žít; Klára Haunerová

Kniha vypráví o osobním příběhu autorky a její cestě k minimalismu. Zabývá se v ní nejen tříděním věcí, ale také se zamýšlí nad sociálními sítěmi a jejich mocí nad našimi životy. Zvolte si nový životní styl a buďte díky minimalismu šťastní.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ KNIHY TIPY NA KNIHY KNIHY INSPIRACE RADY REDAKCE LUCIE VAN KOTEN KLÁRA HAUNER

Související články

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

The Carrie Diaries, móda teenagerů aneb co bylo před Sexem ve městě

Všechny ženy znají seriál Sex ve městě, ale víte, co bylo před ním? O tom se dozvíte v tomto prequelu o životě mladé Carrie Bradshaw a jejích módních začátcích. Můžete se těšit na velkou dávku zábavy a stylu.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek

Trend holých kotníků

Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Celý článek