dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

7 skvělých knih, které nesmíte v lednu vynechat

Přidat na Seznam.cz
Fascinující příběhy, romantické zápletky, módní inspirace, zajímavá místa nebo nejrůznější triky z online světa. Toto vše na vás čeká v dnešním článku.

Začíná ten nejlepší čas na nová předsevzetí, a to může znamenat i více číst. Pomalu se vytrácí kouzlo knih a my to chceme zachovat. Je libo módní novinky, romantiku nebo cestovatelské tipy? Rozšiřte svoji knihovničku a dejte nám vědět, která se vám líbí nejvíce.

Jak žít neustále šik; Tish Jettová

V knize autorka popisuje, proč jsou Francouzsky dokonalé ženy v domácnosti, skvělé hostitelky a zároveň i stylové ikony. Dočtete se zde návod, jak se stát typickou Francouzkou od perfektně prostřeného stolu, výtečného jídla po uspořádání skříně a vhodného šatníku. Kniha je navíc s krásnými barevnými ilustracemi.

Osvobozená móda; Margret Greinerová

Kniha je o fascinujícím životě módní návrhářky Emilii Flögeové. Neobyčejná a úspěšná žena se svou vlastní vizí. Ve Vídni kolem roku 1900, ještě před slavnou Coco Chanel, vytvořila průkopnický módní styl, který nadobro vysvobodil ženy z korzetů.

Jak na sociální sítě; Michelle Losekoot & Eliška Vyhnánková

Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Základní principy, které musí ovládat každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. V knize se dočtete nejnovější trendy, aplikace a marketingové tipy. K tomu všemu se dobře pobavíte.

Prázdniny v Evropě; Ladislav Zibura

Dobrodružná kniha od mladého autora, který ukazuje, že cesta stopem se vyplatí. Objevíte s ním krásná místa Evropy a dozvíte se, jak žijí místní lidé a jak vypadá náš rozmanitý kontinent. Pokud máte rádi humor a dobrodružství, pak je tato kniha přesně pro vás.

Kavárna v Kodani; Julie Caplin

Romantický příběh o lásce a cestování. Úspěšná manažerka Kate má dokonalý život a dokonalého přítele. Pouze do doby, než ji zradí a ukradne její pracovní nápady, díky kterým povýší místo ní. Kate chce všem dokázat, že není mladá a nezkušená, a tak se vydává na PR výlet do Kodaně. Zprvu je otrávená, ale nakonec ji krása Kodaně a dánský způsob života okouzlí.

Krásná tvář; Michaela Dombrovská & Lucie Van Koten

Krásná tvář přináší praktické rady a mnohaleté zkušenosti obou autorek. Naleznete v ní ukázky, fotografie, návody, vyjádření odborníků i osobní příběhy. Poskytuje komplexní návod na zdravý způsob života, obličejové jógy a přírodní cestu ke kráse.

Méně mít, více žít; Klára Haunerová

Kniha vypráví o osobním příběhu autorky a její cestě k minimalismu. Zabývá se v ní nejen tříděním věcí, ale také se zamýšlí nad sociálními sítěmi a jejich mocí nad našimi životy. Zvolte si nový životní styl a buďte díky minimalismu šťastní.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ KNIHY TIPY NA KNIHY KNIHY INSPIRACE RADY REDAKCE

Související články

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Kupujete nový kabát? Poradíme vám aktuální trendy

Zima se už vehementně hlásí o slovo, tak je třeba na to reagovat. Jaký kabát na zimu zvolit, aby splňoval všechny vaše požadavky? Kožíšek, prošívaný, barevný, vlněný, s kapucí nebo bez?

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Svetr, který ve svém šatníku musíte mít

Tento kardigan je na módní scéně už celá desetiletí, ale Katie Holmes se postarala o to, aby se stal kultovním. A to se jí vážně povedlo. Pokud ho tedy ještě nevlastníte, nová sezóna si jej žádá.

 

Celý článek

Dupačky pro dospělé aneb buďte v pohodlí

Originalita a zábava. Netradiční oblečení, které nikdy neškrtí a je příjemné na dotek. Je vám stále zima a nevíte, jak se ještě obléci? Zkuste dupačky! Bláznivý kousek oblečení, do kterého se jen zapnete a víc nemusíte řešit.

Celý článek

Romantickou atmosféru, nejenom na svátek zamilovaných, navodí svíčky

Den svatého Valentýna je o lásce, romantice a strávení cenného času s tím, koho máme rádi. Znáte lepší způsob, jak podtrhnout romantickou atmosféru než krásnou svíčkou?

Celý článek

Výběr zajímavých pražských výstav

Naše hlavní město je plné muzeí a galerií, a je jich tolik, že se v nich skoro až nedá vyznat. Pokud tedy máte zájem se obohatit a nechat se inspirovat, kam stojí za to vyrazit, přinášíme vám pár tipů toho nejlepšího, co jsme objevili.

 

Celý článek

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Celý článek