dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

8. Profesní setkání magazínu Best of bylo jednoznačně the best!

Přidat na Seznam.cz
Prostory oblíbeného pražského klubu Mecca se ve čtvrtek 16. 10. 2014 naplnily lidmi vynikajících ve svých profesích, vybranými produkty a hlavně skvělou atmosférou plné dobrosrdečné nálady.

Oblíbený multifunkční Mecca Club Prague a jeho nově zrekonstruované prostory se letos staly místem 8. setkání profesního magazínu Best of a partnerů klubu Mecca, na kterém jsme nesměli chybět.

Tato výjimečná společenská událost spojuje vše, co můžeme označit jako the best. Profesionály, kteří vynikají ve svém oboru, inovativní produkty ale i tradice a charitativní podpora.

Letošní profesní setkání se neslo v duchu oslav 16 let klubu Mecca a zvláštních událostí, jimiž bylo připomenutí 10 let od smrti Ivana Hlinky a současně oznámení, že Český národní registr dárců kostní dřeně skýtá již 50.000 dárců.

Stejně jako online magazín Best of i tato setkání založila Michaela Lejsková, která považuje právě charitativní podporu za nezbytnou věc, ale také za milou povinnost vůči potřebným organizacím. Proto byla mezi prezentanty široce zastoupena právě charita.

Hosté se blíže seznámili s činností Nadačního fondu Ivana Hlinky, Oblastní charitou Hodonín, Českým národním registrem dárců kostní dřeně a největší stánek patřil UNICEF a jejich kouzelným panenkám. Pro jednu z nich si přišel i Jan Přeučil se svou manželkou, herečkou Evou Hruškovou.

Přispět všem organizacím mohli hosté, mezi nimiž byli také Jiří Šlégr, Petr Vichnar či Zdeněk Podhůrský, vyplněním příspěvkového formuláře. Ti, co přispěli, byli navíc zařazeni do slosování o zajímavé dárky od partnerů magazínu. V rámci těchto formulářů se dohromady vybralo 28 500 Kč, z nichž větší část šla Nadaci Ivana Hlinky.

Nadaci Ivana Hlinky vynikajícího československého hokejisty a legendárního trenéra, která pomáhá bývalým hokejistům, kteří se dostali do tíživé životní situace, spravuje jeho manželka Liběna Hlinková. Paní Liběna však nerezignovala na život, před rokem se začala věnovat ženské kráse a zdravému životnímu stylu. Uvedla novou značku luxusní dámské kosmetiky Liběna Hlinková Cosmetics, kdy část z prodeje této kosmetiky putuje na konto již zmíněného Nadačního fondu Ivana Hlinky.

Během nabitého programu, který započal vystoupením interpretů muzikálu Antoinetta, houslisty Pavla Šporcla a pokračoval skvělým vystoupením Jana Smigmatora v rytmu swingu, jsme vyzkoušeli inovativní novinky v kosmetice, obdivovali módní tvorbu Aleny Wilson i fascinující čínské umění Shen Yun, popovídali si s těmi nejlepšími ve svém oboru. S Advantis Medical jsme probrali domácí komplexní zdravotní péči, což je opravdu záslužná práce a ochutnali dobroty z Karlovy pekárny.


Co nás nejvíce zaujalo?
Jako první jsme vyzkoušeli kosmetické ošetření s aplikací Meta Crillu od Aurum Clinic přístrojem Dermolissage – SilkPeel Platinum MD, který zbaví vaši pleť veškerých nečistot, poradí si s vráskami, akné, vypíná i zjemňuje pleť a s aplikací kosmetických roztoků do pokožky pleť hydratuje a omlazuje. Procedura byla naprosto bezbolestná, černé tečky okamžitě zmizely, pleť vypadala jasněji, čistěji, jemná na dotek, což v mém případě vydrželo celý týden.

Módní tvorba Aleny Wilson je inspirovaná reálnými ženami, jejich krásou, přirozenými křivkami, odvahou, osobní originalitou, elegancí a sebevědomím, jež vtiskla do luxusních krajek a italských látek.

Nejchutnější a nezdravější káva na světě – Sisel Kaffé, vyráběná z kávových zrn té nejvyšší kvality. Jemná zemitá káva svou konzistencí a barvou připomíná spíše čaj, což je dáno zajímavým složením, které blahodárně působí na celkový zdravotní stav, jako je chaga (něco jako kůra rostoucí na břízách), ganoderma (houba používající se v čínské medicíně již přes 2000 let), bacopa (bylina pocházející z Indie) a Gotu Kola.

Prestižní akci si nenechal ujít ani Vlastimil Harapes, Maria Párová či Andrea Tögel Kalivodová sólistka národního divadla, která každým dnem očekává narození svého prvního potomka. Prý to bude kluk.

U příležitosti 8. profesního setkání proběhlo také premiérové promítání prvního reklamního spotu profesního magazínu Best of, které vyrobila společnost Orange Production - zastoupená Ivannou Benešovou.

A jak se nový spot povedl? Podívejte se sami!

Zdroj: Móda.cz
Foto: ibestof.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MAGAZÍN BEST OF CHARITA PROFESNÍ SETKÁNÍ UNICEF PAVEL ŠPORCL UMĚNÍ SISEL KAFFE ALENA WILSON

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek