dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Přidat na Seznam.cz
Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.
About You fashion week

Epický večer v Miláně

Vzrušující spojení módy, hudby, tance a zábavy vytvořilo mnoho vzrušujících momentů a nadchlo více než 500 hostů módní přehlídky ABOUT YOU. V souladu s heslem letošního AYFW „Welcome to unexpected“, ABOUT YOU představilo fascinující „fashiontainment“ v té nejlepší podobě. Prostředí přehlídky tvořila gigantická konstrukce lešení na třech úrovních, sestávající z obdélníkového „Tableau Vivant“ obklopeného přehlídkovým molem. Propracovaná světelná show komplexních projekcí a tisíce světelných paprsků ukázaly modely v různých stylech a perspektivách.


Zdroj: se svolením About You

Svoboda a individualita byla heslem přehlídky

Módní přehlídka ABOUT YOU porušila standard ve všech ohledech a znovu ukázala: Móda znamená svobodu, individualitu, sebevyjádření a sebeurčení. Různorodé obsazení modelů zahrnující všechny věkové kategorie, etnický původ, tvary těla a pohlaví prezentovali, jak staticky, tak dynamicky v běhu, různé vzrušující, nekonvenční a výrazné looky: kombinace od punk-plážového looku po večerní róbu s turistickými botami porušily všechna pravidla konzervativní módy. Velkolepou módní přehlídku ABOUT YOU zahájila nová tvář modelka Leni Klum. Po přehlídkovém mole se také procházela slavná modelka Alessandra Ambrosio, která zapůsobila na kruhově uspořádané publikum svým senzačním lookem.


Zdroj: se svolením About You

After party

Bezprostředně po přehlídce se místo přeměnilo v místo večírku, kde účinkující předvedli vystoupení „Paris Je t'aime“ a proměnili tak přehlídkové molo v taneční parket. Mnoho přítomných známých tváří jako Heidi Klum, Leni Klum, Skepta, Toni Garrn, Alex Pettyfer, Alessandra Ambrosio, Khaby Lame, Karolína Kurková, Luka Sabbat, Anna Dello Russo, Dennis Schröder, Guido Maria Kretschmer, Marina Hoermanseder, Achraf, Nikeata Thompson, Mariano Di Vaio, Chiara Biasi, Riccardo Simonetti, Caro Daur, The Elevator Boys a mnoho dalších si užívali dobrou náladu a příjemnou atmosféru večera. Velkolepý začátek, jistě nezapomenutelného týdne.


Zdroj: se svolením About You

 

Přidat na Seznam.cz
FASHION WEEK 2022 ABOUT YOU FASHION WEEK MÓDA MILÁNO

Související články

Toužíte po nepřehlédnutelné bundě či kabátu? S těmito zazáříte ve městě i na horách

Od svého kabátu či bundy v zimě očekáváme, aby nám bylo dostatečné teplo a cítily jsme se pohodlně. Zároveň se v nich chceme líbit. Sobě, svému partnerovi ale i ostatním. Vybrali jsme šest kousků, které si zamilujete a zároveň v nich zazáříte.

Celý článek

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků!

Celý článek

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek