dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Adam Kost má v jarní kolekci 2019 vysoké nároky na kvalitu

Přidat na Seznam.cz
Druhá kolekce, kterou návrhář Adam Kost předvedl v rámci módního týdne v Praze, přináší pánskou kolekci zaměřenou na přesný střih a eleganci.

Barevné jarní šátky, které provázely téměř každý model, dávají jasný symbol celé kolekci. Nonšalantnost a styl elegána je tím hlavním, co dal Kost najevo. Muž, kterým se inspiroval, je za každých okolností perfektně oděn. Obleky s rozparky na nohavicích, košile bez rukávů, tílka i maxi svetry. To vše v monochromatických odstínech modré, bílé, růžové i broskvové střídající kousky s jemným vzorem.

Adam Kost je od roku 2015 studentem UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Již v roce 2013 představil, jako finalista start-up MBPFW kolekci Kontinuální nicota. Loni se mimo jiné účastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge, kde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black. Tento model se pak prodával ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě.

Adam Kost se zaměřuje na vysoké nároky svých klientů. „Stavebními kameny jsou: dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály,“ říká o své Kost.

archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ADAM KOST MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2018 MBPFW 2018

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek