dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Adidas Originals přichází s retro kolekcí běžeckých bot

Přidat na Seznam.cz
Pro podzim a zimu se adidas Originals vytasil se skvělou novinkou v podobě kolekce běžeckých bot v retro provedení. Legendární boty ZX tak oslovují dál.  

Adidas běžecké boty ZX obouvají svět už 30 let. Spojují se v nich osvědčené technologie s mimořádně zajímavým designem. Prvotní ZX 500 ohromily už před oněmi třiceti lety. Zároveň daly základ pro další vylepšené modely jak po funkční tak vzhledové stránce s označením ZX 700, 750 a 800. Oslovily jak samotné běžce, tak i lidi, kteří je obouvají během svého každodenního života.

 

Běžecké boty ZX nyní značka adidas přináší v tolik oblíbeném retro designu. Zaujmou jak mladé, tak staré. Rozhodně ale budou stylovým doplňkem jak pro sportovce, tak i pro jejich fanoušky. Jsou výborným prvkem, který ocení všichni, kteří se rádi oblékají ve sportovním stylu.  V podzimní kolekci přichází opravdu jedinečné modely s imitací džínoviny, s kontrastními prvky nebo v netradičních barevných kombinacích. Stačí si vybrat ty své!

 

 

Adidas běžecké boty ZX jsou k dostání na e-shopu a3 sportu a ve vybraných prodejnách. 

Zdroj: oficiální zastoupení adidas pro ČR  

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV ADIDAS DÁMSKÉ TENISKY TENISKY TENISKY ADIDAS RETRO MÓDA RETRO STYL RETRO BOTASKY ZX BOTY BĚŽECKÉ BOTY

Související články

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

Inspirace z New Yorku v podobě trendy obuvi na jaro/léto 2021 vás okouzlí

Značka Jenny Fairy se dostává na první místo v nabídce CCC. Nejnovější kolekce je souhrnem nejaktuálnějších trendů, bez kterých se letos neobejdete. Inspiraci čerpala v New Yorku - městě, které nikdy nespí a je Mekkou všech módních trendů.

Celý článek

Značka Vans vzhlíží v nové kolekci ke hvězdám a dílu umělce Johannese Wiesera

Přivítání nového roku s novým designem modelu OG Authentic LX přináší navíc kolekci oblečení a doplňků, která našla inspiraci ve hvězdách a znameních zvěrokruhu.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

Vault by Vans uvádí nový model tenisek ve třech zářivých odstínech

Značka Vans představila svůj nejnovější model. Nejenom anatomicky tvarované vložky dopřeji nohám perfektní pohodlí. Na první pohled zaujmou i originální detaily a legendární vaflová podrážka.

Celý článek

Dianiny holínky hlásí comeback

Lady D dala módě hodně. A jeden praktický a stylový trend v poslední době zaznamenává ohromující comeback. Držte se, do módy přicházejí všemi oblíbené holínky.

Celý článek

Podzimní obuv pro dámy, pány elegány i celou rodinu

„Naším cílem je, aby se u nás každý zákazník dokázal ztotožnit s některou z našich exkluzivních značek. Nezáleží na věku, finančních možnostech ani vašem módním stylu, u nás si vybere každý,“ říká Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC. Pojďte si také vybrat boty ideální pro letošní podzim.

Celý článek

Značka CONVERSE na podzim sází nejenom na stylové Chucky, ale také na udržitelnou kolekci oblečení

Změna je život, na to opět vsadila i oblíbená značka obuvi, která představila novou minimalistickou podzimní kolekci oblečení s názvem Shapes.

Celý článek