dnes je 16.01.2021 a svátek má Ctirad

Adidas Originals přináší unikátní instalace do ulic Prahy

Přidat na Seznam.cz
Kultovní tenisky adidas Originals letos slaví neuvěřitelných 50 let od svého prvního uvedení na trh. Značka přenáší nezaměnitelnou DNA značky adidas do ulic města, přichází u této příležitosti s unikátním projektem nazvaným Change is a Team Sport.

Cílem projektu je ukázat, že za změnami vždy stojí tým, a ne jednotlivec. Původně basketbalové boty ze 70. let se slavnou gumovou špičkou, jednoduchým svrškem a pohodlnou podšívkou se staly opravdovou legendou populární mezi umělci, kreativci a ikonami streetové kultury po celém světě. 

Tenisky Superstar

Podobný příběh měly v minulosti i tenisky značky Superstar a stejně jako adidas Originals dodávají svým majitelům odvahu se projevit. Patří pro lidi, kteří věří, že jedině společně lze něco změnit k lepšímu.

Nádherné instalace

V rámci tohoto projektu se v ulicích Prahy objevují unikátní streetartové instalace, které přenášejí myšlenky kampaně přímo mezi obyvatele města a jedinečným způsobem komunikují důležitost týmové práce pro změny a další rozvoj společnosti. Instalace vytvořil slovenský fotograf a umělec Lousy Auber na několika jedinečných místech v hlavním městě.

Kde je najdete

Celý projekt odstartovala instalace obrazovek ve Footshopu v ulici Na Příkopech, kde se promítala archivní videa z historie značky. Ve Vnitrobloku je nainstalován speciální neonový rám, zatímco na budově na pražském Andělu vzniklo impozantní streetartové dílo komunikující hlavní myšlenky projektu. V Praze se také 28. února na Stalinu objevil unikátní video mapping, vytvořený jako součást celé kampaně. 

Lousy Auber svým pojetím posouvá kampaň za hranice tradičního marketingu a šikovně ji dostává do ulic dnešního velkoměsta. V rámci projektu vznikla také osobitá autorská instalace LED objektu, která je umístěný před obchodním Centrem Stromovka a bude tam k vidění až do konce března.

Originální pojetí

Jako vždy značka adidas tímto projektem ukazuje své osobité marketingové pojetí a pracuje s úzce definovanou cílovou skupinou. Značka spolupracuje s mladými umělci, kteří pomáhají udávat nový směr.

 

Přidat na Seznam.cz
ADIDAS MÓDNÍ OBUV ADIDAS ORIGINALS DÁMSKÉ BOTY PÁNSKÉ BOTY TENISKY ADIDAS SUPERSTAR STYLOVÉ BOTY UNIKÁTNÍ INSTALACE INSTALACE UMĚNÍ MARKETING ORIGINÁLNÍ MÓDA

Související články

Vault by Vans uvádí nový model tenisek ve třech zářivých odstínech

Značka Vans představila svůj nejnovější model. Nejenom anatomicky tvarované vložky dopřeji nohám perfektní pohodlí. Na první pohled zaujmou i originální detaily a legendární vaflová podrážka.

Celý článek

Rozhovor s Petrem Matiskem: „Mnoho lidí definuje úspěch pomocí peněz, s čímž se rozhodně neztotožňuji”

IT specialista, podnikatel, konzultant marketingového myšlení a také lektor. Ukáže nám marketing z různých úhlů pohledu, představí nám svou knihu a předá cenné rady pro úspěšné podnikání.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Značka CONVERSE na podzim sází nejenom na stylové Chucky, ale také na udržitelnou kolekci oblečení

Změna je život, na to opět vsadila i oblíbená značka obuvi, která představila novou minimalistickou podzimní kolekci oblečení s názvem Shapes.

Celý článek

Personalizovaná kolekce tenisek Vault x Taka Hayashi vám umožní upravit si boty podle svého

Důraz na osobní kreativitu i propojení s rukopisem designéra v duchu „Design It Yourself“ je pro značku Vans zásadní. Alespoň co se týče podzimních projektů, které budou stát za pozornost.

Celý článek

Puma přichází s novými modely tenisek

Sportovní značka Puma přichází aktuálně s několika novými modely tenisek na letošní jaro. Minimalistický styl, zvířecí motiv, ugly shoes nebo toužíte po barvách? Na své si přijde každý milovník sneakers.

Celý článek

Jsou ošklivé, a přesto je každý chce! Boty ošklivky jsou aktuálním trendem!

Můžete jim říkat různě, běžně je najdete pod názvy ugly shoes, ugly sneakers, chunky nebo dad sneakers, v češtině pak mají výraz „ošklivé tenisky“. Až do podzimu byste je neměli ztratit z očí.

Celý článek

Ben Cristovao představuje novou botu RS-X3 Puzzle značky PUMA

Nový design RS v rámci nové unisex boty RS-X3 Puzzle přináší ještě propracovanější detaily, odolnější materiály a jak jinak než tvář značky v Česku, Bena Cristovao.

Celý článek