dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

Aktuálně: Louis Vuitton uvedl vlastní chytré hodinky, Lanvin má nového kreativního ředitele

Přidat na Seznam.cz
Módní dům Louis Vuitton uvedl své chytré hodinky a zastoupení značky Lanvin si zvolilo nového kreativního ředitele.
chytre hodinky

Louis Vuitton se rozhodl zamířit své produkty také na milovníky techniky a představil vlastní chytré hodinky, které běží na systému Android od Googlu. Na první pohled můžete vidět, že není poznat, že se jedná o smartwatch, na rozdíl od velké části jiných chytrých hodinek, tyto dodržují přísná estetická pravidla tradičních hodinek a také rukopis značky. Všimněte si třeba koženého řemínku s kontrastním znakem LV. Hlavní ředitel se k uvedení smartwatch vyjádřil se slovy: "Nevíme, kam dnešní průmysl propojování elektronických zařízení až zajde, ale víme, že bude obrovský! Buď můžeme sedět na kraji a sledovat ho, a nebo se potopit dovnitř a být jeho součástí." Hodinky jsou k dispozici ve třech provedeních a cena za stroj i pásek se pohybuje okolo 65 tisíc korun. 

Olivier Lapidus nastoupil na pozici kreativního ředitele v pondělí 10. července a nahradil předchozí Bouchru Jarrar, která ze společnosti odstoupila před týdnem. Lapidus nastoupil s jasnou vizí, přál by si udělat ze značky Lanvin takového francouzského Michaela Korse. Olivier Lapidus v minulosti pracoval také pod značkou Balmain Homme a v Lanvin ho čeká nelehký úkol, vyzdvihnout módní dům zase nahoru. V roce 2016 totiž vedení hlásilo propad zisků o 23 %.

businessoffashion.com ; louisvuitton.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LANVIN LOUIS VUITTON CHYTRÉ HODINKY NOVINKY 2017 OLIVIER LAPIDUS

Související články

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Česká olympijská kolekce budí rozpaky široké veřejnosti

Nová česká olympijská kolekce je unikátní tradičním modrotiskem i prvky tradičních českých a moravských krojů. Po zveřejnění kolekce však veřejnost ovládly smíšené pocity. Proto jsme se zeptali na názor právě vás.

Celý článek