dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

AKTUÁLNĚ z přehlídek Moniky Drápalové a Kateřiny Geislerové na MBPFW

Přidat na Seznam.cz
Návrhářky Monika Drápalová a Kateřina Geislerová opět potvrdily svou neodmyslitelnou roli na české módní scéně. Pojďte se podívat na jejich podzimní kolekce pro rok 2016-2017!

Monika Drápalová F/W 2016-2017

Jedna z předních českých návrhářek se rozhodla povznést se nad zaběhnuté systémy a způsoby myšlení a svou podzimní kolekci pojala v duchu moderních technologií. I výroba kolekce probíhala v duchu nevšedních procesů, které jen tak nevidíme. A jak už je u Moniky Drápalové zvykem, její modely se dají označit přívlastkem extravagantní a naprosto osobité. Modelky i modelové měli kontury obličeje zvýrazněné černou tužkou, která podtrhovala specifickou atmosféru celé přehlídky a rty nápadně nalíčené červenou rtěnkou, která zvláště na mužích vyvolávala klaunovský efekt. Jako velice zajímavý detail jsme zaznamenali pruhy látky s textem, které zdobily a zároveň sloužily k správnému držení modelů na těle modelek. 

 
 
 

VELKÁ GALERIE ZDE


Kateřina Geislerová F/W 2016-2017

Moderní městská móda byla tím hlavním, co oblíbená Kateřina Geislerová v podzimní kolekci EVOLUSHION prezentovala, a nás si s ní doopravdy získala. Silně zapůsobily kabáty půl na půl složené ze dvou druhů ladících materiálů. Kromě čistě dámské elegance jsme se setkali také s uvolněnými looky. Jejich khaki barva, atypicky střižená úpletová vesta a zkrácené nohavice tvídových kalhot rozhodně bodovaly! Ocenili jsme i kombinaci šedé s hnědou, která je vidět především u největších světových návrhářských jmen. Kateřina Geislerová se tímto krokem zařadila mezi ně.

 
 
 

VELKÁ GALERIE ZDE


 

Přidat na Seznam.cz
DOMÁCÍ TVORBA MBPFW 2016 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK KATEŘINA GEISLEROVÁ MONIKA DRÁPALOVÁ PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek

Česká oděvní značka Jamie Collection objasňuje výhody bambusové viskózy

Už jste si oblíbili bambusovou viskózu? Jestli ne, pak máte rozhodně co dohánět. Objevte její skvělé vlastnosti, seznámí vás s nimi česká značka Jamie Collection.

Celý článek

Francouzský designér navrhl kolekci pro JK Klett s názvem Black and White by Dorian Meyer

Úspěšná návrhářka Jitka Klett do svého týmu na půl roku přizvala mladého designéra z Francie. Jak se Dorianovi líbila stáž v Česku a co by rád z české módy přiblížil Francouzkám?

Celý článek