dnes je 26.11.2022 a svátek má Artur

AKTUÁLNĚ z přehlídek Moniky Drápalové a Kateřiny Geislerové na MBPFW

Přidat na Seznam.cz
Návrhářky Monika Drápalová a Kateřina Geislerová opět potvrdily svou neodmyslitelnou roli na české módní scéně. Pojďte se podívat na jejich podzimní kolekce pro rok 2016-2017!

Monika Drápalová F/W 2016-2017

Jedna z předních českých návrhářek se rozhodla povznést se nad zaběhnuté systémy a způsoby myšlení a svou podzimní kolekci pojala v duchu moderních technologií. I výroba kolekce probíhala v duchu nevšedních procesů, které jen tak nevidíme. A jak už je u Moniky Drápalové zvykem, její modely se dají označit přívlastkem extravagantní a naprosto osobité. Modelky i modelové měli kontury obličeje zvýrazněné černou tužkou, která podtrhovala specifickou atmosféru celé přehlídky a rty nápadně nalíčené červenou rtěnkou, která zvláště na mužích vyvolávala klaunovský efekt. Jako velice zajímavý detail jsme zaznamenali pruhy látky s textem, které zdobily a zároveň sloužily k správnému držení modelů na těle modelek. 

 
 
 

VELKÁ GALERIE ZDE


Kateřina Geislerová F/W 2016-2017

Moderní městská móda byla tím hlavním, co oblíbená Kateřina Geislerová v podzimní kolekci EVOLUSHION prezentovala, a nás si s ní doopravdy získala. Silně zapůsobily kabáty půl na půl složené ze dvou druhů ladících materiálů. Kromě čistě dámské elegance jsme se setkali také s uvolněnými looky. Jejich khaki barva, atypicky střižená úpletová vesta a zkrácené nohavice tvídových kalhot rozhodně bodovaly! Ocenili jsme i kombinaci šedé s hnědou, která je vidět především u největších světových návrhářských jmen. Kateřina Geislerová se tímto krokem zařadila mezi ně.

 
 
 

VELKÁ GALERIE ZDE


 

Přidat na Seznam.cz
DOMÁCÍ TVORBA MBPFW 2016 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK KATEŘINA GEISLEROVÁ MONIKA DRÁPALOVÁ PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek
Fashion Week About You

ABOUT YOU FASHION WEEK V MILÁNĚ, CO SE CHYSTÁ?

Co je připraveno pro AYFW 2022 v Miláně? 17 módních přehlídek,  mezinárodní celebrity, jako je Heidi a Leni Klum, Alessandra Ambrosio, Michelle Hunziker, Khaby Lame, Lourdes Leon a další významné  osobnosti. Jednoznačně světová show.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek