dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Aktuálně ze světa módy: kampaň Elisabetta Franchi, Gucci a problémy Vuitton s PETA

Přidat na Seznam.cz
Kampaň značky Elisabetta Franchi vás dostane do kolen. Představíme také nové modely brýlí Gucci a informujeme vás o tom, jaké problémy aktuálně řeší Louis Vuitton s organizací PETA.

Topmodelka Toni Garn se stala tváří nádherné luxusní kampaně na jaro a léto 2017 návrhářky Elisabetta Franchi. Italská značka se rozhodla nafotit své snímky v Londýně a stylizace celé kampaně se rozhodně povedla. Zlatem posázený nábytek, stěny i strop honosného paláce v doplnění o skvostné návrhářské umění, čistou eleganci a neskrývaný přepych potěší každého, kdo se rád pokochá překrásnými prostory a kvalitní módou. Za nás kampaň aspiruje na jednu z nejlepších letošního jara! 


Dříve Prada, dnes Louis Vuitton. Organizace za ochranu zvířat PETA si posvítila na jeden z největších a nejslavnějších módních domů a chce mu zakázat prodávání veškerých produktů, na jejichž výrobu byla použita kůže z plazů. Odvolává se na to, že takové počínání je nelidské. Zástupce společnosti již na výzvu PETA zareagoval se slovy, že žádná nepovolená a neetická praktika se zvířaty se pro získání jejich kůže na produkty LV neuskutečňuje, jelikož by takové počínání bylo v rozporu s filozofií módního domu. PETA se s tím ovšem nesmířila. Údajně se nebrání jakémukoli nutnému prostředku včetně protestů a demonstrací, aby značce v používání hadí kůže zabránila. 

Čínská herečka Ni Ni byla vybrána do kampaně značky Gucci na sluneční i dioptrické brýle. Fotky společnost vypustila jen tři, ale toto číslo nám bohatě stačí k tomu, abychom si vytvořili pohled na celou kolekci. Trendy jsou brýle se zašpičatělými "kočičími" obroučkami a velkými skly. 

fashionista.com ; fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA LOUIS VUITTON PETA ELISABETTA FRANCHI GUCCI KAMPAŇ KABELKY BRÝLE

Související články

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek