dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Aktuálně ze světa módy: Louis Vuitton možná ztratí ředitele a Cara se svlékla pro práva zvířat

Přidat na Seznam.cz
Kreativní ředitel značky Louis Vuitton se nechal slyšet, že by si rád brzy otevřel vlastní značku. A slavná Cara Delevingne se svlékla do kampaně bojující za práva zvířat.

Louis Vuitton možná brzy ztratí svého kreativního ředitele a zařadí se tak v roce 2016 k poměrně rozsáhlé řadě módních společností, které potkaly organizační změny. Návrhář Nicolas Ghesquière byl před pár dny hostem francouzské talk show, kde přišla řeč i na téma odchodů módních návrhářů. "Je to smutné, protože jsou to právě ty velkolepé módní společnosti, které přinesou na výsluní návrháře a ti zase dají značce čerstvý nádech. Proto je smutné pozorovat, jak se tyto kapitoly uzavírají. Na druhou stranu vždy doufáme, že ty návrháře uvidíme zase někde jinde," tak se sympatický ředitel Louis Vuitton vyjádřil k často se opakujícím situacím odchodu ředitelů ze svých pozic. Na otázku, zda představí vlastní značku odpověďel strohé: "Rád bych", které doprovázel dovětek: "Mohl bych to udělat. A rád bych co nejdříve. Zatím nemám přesné datum, ale až mít budu, sdělím ho." Možná z toho už teď můžeme číst mezi řádky a očekávat další znatelnou ztrátu u obrovského módního domu. Tentokrát to bude Louis Vuitton. 

Slavná topmodelka Cara Delevingne se svlékla do aktuální kampaně organizace I'm Not a Trophy za dobrým účelem. Společnost totiž rozšiřuje povědomí lidí o ohrožených druzích zvířat na celé planetě. Na ateliérových fotografiích je nahá a na její kůži jsou promítány ilustrace zvířat, jako je gorila, slon, zebra nebo leopard. Není to poprvé, co vidíme Caru svlečenou v kampani. Naposledy to bylo pro parfém Black Orchid značky Tom Ford, jejíž reklamy byly později zakázány ve Velké Británii.   fashionista.com ; fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY CARA DELEVINGNE NICOLAS GHESQUIÉRE LOUIS VUITTON NOVINKY

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek