dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Aktuálně ze světa módy: Louis Vuitton možná ztratí ředitele a Cara se svlékla pro práva zvířat

Přidat na Seznam.cz
Kreativní ředitel značky Louis Vuitton se nechal slyšet, že by si rád brzy otevřel vlastní značku. A slavná Cara Delevingne se svlékla do kampaně bojující za práva zvířat.

Louis Vuitton možná brzy ztratí svého kreativního ředitele a zařadí se tak v roce 2016 k poměrně rozsáhlé řadě módních společností, které potkaly organizační změny. Návrhář Nicolas Ghesquière byl před pár dny hostem francouzské talk show, kde přišla řeč i na téma odchodů módních návrhářů. "Je to smutné, protože jsou to právě ty velkolepé módní společnosti, které přinesou na výsluní návrháře a ti zase dají značce čerstvý nádech. Proto je smutné pozorovat, jak se tyto kapitoly uzavírají. Na druhou stranu vždy doufáme, že ty návrháře uvidíme zase někde jinde," tak se sympatický ředitel Louis Vuitton vyjádřil k často se opakujícím situacím odchodu ředitelů ze svých pozic. Na otázku, zda představí vlastní značku odpověďel strohé: "Rád bych", které doprovázel dovětek: "Mohl bych to udělat. A rád bych co nejdříve. Zatím nemám přesné datum, ale až mít budu, sdělím ho." Možná z toho už teď můžeme číst mezi řádky a očekávat další znatelnou ztrátu u obrovského módního domu. Tentokrát to bude Louis Vuitton. 

Slavná topmodelka Cara Delevingne se svlékla do aktuální kampaně organizace I'm Not a Trophy za dobrým účelem. Společnost totiž rozšiřuje povědomí lidí o ohrožených druzích zvířat na celé planetě. Na ateliérových fotografiích je nahá a na její kůži jsou promítány ilustrace zvířat, jako je gorila, slon, zebra nebo leopard. Není to poprvé, co vidíme Caru svlečenou v kampani. Naposledy to bylo pro parfém Black Orchid značky Tom Ford, jejíž reklamy byly později zakázány ve Velké Británii.   fashionista.com ; fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY CARA DELEVINGNE NICOLAS GHESQUIÉRE LOUIS VUITTON NOVINKY

Související články

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek