dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

Aktuálně ze světa módy: Podruhé těhotná Mila Kunis a investování do Chanel bag

Přidat na Seznam.cz
Populární herečka Mila Kunis je v očekávání druhého potomka, dle posledních studií je koupě Chanel kabelky hodně dobrou investicí a Stella McCartney plánuje pánskou řadu. 

U mužů získala popularitu rolí ve filmu Kamarád taky rád. Ženy si ji oblíbily pro přátelské vystupování a krásu ve tváři. Před pár dny herečka Mila Kunis oznámila, že se svým manželem Ashtonem Kutcherem čekají druhého potomka. Doma mají už jednu dceru, která se narodila v roce 2014. Aktuálně není jedinou celebritou, která otěhotněla v poslední době. Očekávání miminka oznámil také pár Blake Lively a Ryan Reynolds, kteří mají teprve 16měsíčního syna a stejně na tom je Eva Mendes s partnerem Ryanem Goslingem. Na rozdíl od Kunis ovšem jejich těhotenství nebyly oznámeny oficiálně. 

Podle nejaktuálnějších čísel vzrostla cena kabelky Chanel za posledních šest let o 70 %. A to už je pořádně znát! Abychom se drželi v exaktních číslech, v roce 2016 vychází Chanel bag na 4 900 dolarů, což v přepočtu dělá něco přes 118 000 korun. Podle průzkumů, které byly prováděny společností Baghunter se hodnota této ikonické kabelky francouzského módního domu stále pohybuje nahoru. Pokud tedy uvažujete, do čeho vložit své peníze a máte navíc sto tisíc, zkuste Chanel bag. Třeba nám za tuhle radu za dalších šest let poděkujete. 

Návrhářka Stella McCartney oznámila plánovanou realizaci pánské kolekce. Do této doby se věnovala pouze dámskému oblečení. Svou první pánskou kolekci představí v listopadu po boku kolekce dámské v rámci Resortu 2017. "Chci mužům dát to stejné, co nabízím ženám. Nový vzduch do šatníku. Ležérní moderní oblečení."  Její tvorba pro ženy je velmi bohatá a oblíbená. Jsme velmi zvědavi, jak bude vypadat pánská kolekce Stelly McCartney. Dozvíme se už za pár měsíců...

vogue.com ; pinterest.com ; businessoffashion.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÉ KABELKY AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY MILA KUNIS TĚHOTENSTVÍ CELEBRITA CHANEL KABELKA

Související články

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek