dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Aktuálně ze světa módy: Podruhé těhotná Mila Kunis a investování do Chanel bag

Přidat na Seznam.cz
Populární herečka Mila Kunis je v očekávání druhého potomka, dle posledních studií je koupě Chanel kabelky hodně dobrou investicí a Stella McCartney plánuje pánskou řadu. 

U mužů získala popularitu rolí ve filmu Kamarád taky rád. Ženy si ji oblíbily pro přátelské vystupování a krásu ve tváři. Před pár dny herečka Mila Kunis oznámila, že se svým manželem Ashtonem Kutcherem čekají druhého potomka. Doma mají už jednu dceru, která se narodila v roce 2014. Aktuálně není jedinou celebritou, která otěhotněla v poslední době. Očekávání miminka oznámil také pár Blake Lively a Ryan Reynolds, kteří mají teprve 16měsíčního syna a stejně na tom je Eva Mendes s partnerem Ryanem Goslingem. Na rozdíl od Kunis ovšem jejich těhotenství nebyly oznámeny oficiálně. 

Podle nejaktuálnějších čísel vzrostla cena kabelky Chanel za posledních šest let o 70 %. A to už je pořádně znát! Abychom se drželi v exaktních číslech, v roce 2016 vychází Chanel bag na 4 900 dolarů, což v přepočtu dělá něco přes 118 000 korun. Podle průzkumů, které byly prováděny společností Baghunter se hodnota této ikonické kabelky francouzského módního domu stále pohybuje nahoru. Pokud tedy uvažujete, do čeho vložit své peníze a máte navíc sto tisíc, zkuste Chanel bag. Třeba nám za tuhle radu za dalších šest let poděkujete. 

Návrhářka Stella McCartney oznámila plánovanou realizaci pánské kolekce. Do této doby se věnovala pouze dámskému oblečení. Svou první pánskou kolekci představí v listopadu po boku kolekce dámské v rámci Resortu 2017. "Chci mužům dát to stejné, co nabízím ženám. Nový vzduch do šatníku. Ležérní moderní oblečení."  Její tvorba pro ženy je velmi bohatá a oblíbená. Jsme velmi zvědavi, jak bude vypadat pánská kolekce Stelly McCartney. Dozvíme se už za pár měsíců...

vogue.com ; pinterest.com ; businessoffashion.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÉ KABELKY AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY MILA KUNIS TĚHOTENSTVÍ CELEBRITA CHANEL KABELKA

Související články

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek