dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Aktuálně ze světa módy: zakázaná reklama Rimmel a další zahraniční zprávy

Přidat na Seznam.cz
Značce Rimmel byla zakázána reklama na řasenku, Burberry se osvědčil See now, Buy now koncept a kdo je novým influencerem?

V Británii byla zakázána televizní reklama na novou řasenku Scandal Reloaded s modelkou Carou Delevingne z důvodu, že nebyla realistická a nepředávala skutečnou představu o výsledcích po použití řasenky. Speciální agentura zabývající se reklamou prohlásila, že je kampaň zavádějící. Pozorný divák si totiž všimne, že řasy v reklamě nejsou přirozené, ale umělé.

 

Za posledních šest měsíců uvedla společnost Burberry, že její zisky vzrostly o 19 %. Toto období odpovídá přesně době, kdy Burberry přešla na módní koncept prodeje See now, Buy now. Zatímco na nový systém přešla i jejích konkurence jako H&M nebo Ralph Lauren, ani jedna z těchto společností se zdaleka nemůže pochlubit tak výraznými výsledky a zvýšeným prodejem jako Burberry.

Zatímco mezi ovlivňovatele běžných lidí, v angličtině tzv. influencery, jsme řadili převážně blogery a youtubery, kteří produkty od daných značek dostávají právě za účelem propagace a zviditelnění na svých sociálních sítích v čele s Insatgramem, najednou získávají větší váhu VIP zákazníci. Tedy ti, kteří opravdu nakupují luxusní oblečení, doplňky i elektroniku, protože na ni mají peníze. Protože právě oni jsou těmi, kteří hýbou s trhem módy. Sezónně za ní totiž vydají okolo desítek milionů korun!

fashionista.com 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY AKTUALITY FASHION NEWS BURBERRY RIMMEL #moda

Související články

Leťte s námi do pohádkového světa v představení, které milují děti i jejich rodiče

Petr Pan, milovaný dětmi i dospělými po celém světě, je skutečnou legendou v pohádkovém světě knih a filmů. Zveme vás na představení, které mělo premiéru v divadle ABC v září letošního roku a je novou adaptací slavného příběhu v režii Davida Drábka.
 

Celý článek

Converse X paria/FARZANEH vzdává hold íránské kultuře

Klasika se potkává s moderní funkčností v nové kolaboraci Converse a londýnské designérky Paria Farzaneh. Jde už o druhou spolupráci, která znovu vzdává hold estetice 90. let a íránské kultuře.

Celý článek

Původně režisérka, nyní malířka. Veronika Mikalová svými obrazy inspiruje stovky tisíc lidí po celém světě

Když si umělkyně a youtuberka Veronika Mikalová přivydělávala při studiu jako modelka na kresbě aktu, nikdy by ji nenapadlo, že jednou bude sama inspirovat stovky tisíc lidí po celém světě svými malbami a tutoriály na youtube. 

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Ve světě e-commerce jsou džíny a tričko až na výjimky ok, říká generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková

Přinášíme vám rozhovor s další nejvlivnější ženou Česka. Tentokrát je jí Jitka Dvořáková, generální ředitelka CZC.cz. Zeptali jsme se jí na módu, konkurenci i poslání budoucím generacím.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

IKEA se chystá na trh s ohromující kolekcí ve spolupráci se Zandrou Rhodes

IKEA v září představí unikátní kolekci KARISMATISK. Podílela se na ní i návrhářka Zandra Rhodes, která spolupracovala například s Freddiem Mercury nebo princeznou Dianou. Zrůžoví i známá IKEA taška.

Celý článek

Iva Kubelková uváděla módní přehlídku v rámci filmového festivalu v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Červený koberec se prohýbá pod českými i zahraničními známými osobnostmi a kromě filmů jsou součástí i módní přehlídky.

Celý článek