dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Aktuálně ze světa módy: zásnuby Mirandy Kerr a Pipy Middleton a novinky od Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Minulý týden se ukázal být týdnem zásnub. Široká královská rodina se rozroste o dalšího člena díky zásnubám Pipy a Miranda Kerr řekla ano spolumajiteli aplikace Snapchat. 

Miranda Kerr potvrdila tento týden své zásnuby se spoluzakladatelem platformy Snapchat miliardářem Evanem Spiegel. Oznámení vpustila do světa svým fanouškům formou fotky na Instagramu, která se později objevila i na Snapchatu. Její partner je o 7 let mladší, ale zdá se, že věkový rozdíl nebude překážkou. Zatímco Spiegel studoval na Stanfordské univerzitě, dokázal si vydělat v přepočtu přes 51 miliard korun poté, co jeho aplikace Snapchat získala celosvětový úspěch. Sama Miranda Kerr obsadila 6. příčku v anketě časopisu Forbes mezi nejlépe placenými modelkami světa. Řekli bychom, že si po finanční stránce nemají co vyčítat. 

Pippa Middleton se před pár dny zasnoubila s manažerem Jamesem Matthews. Velké kontroverze ovšem vyvolává její zásnubní prsten, který stál zřejmě přes osm a půl milionu korun. Britský webový deník Independent uvažuje nad tím, proč je v dnešní době populární kupovat nehorázně drahé zásnubní prsteny, když věrnost ani lásku nezajistí?! Podivně také vypadá, že prsten, který teď nosí na prsteníčku mladší sestra Vévodkyně z Cambridge, je vlastně levnější než ten královský. Ať si pochybuje, kdo chce, pochybuje dle libosti. Prsten je nádherný, Pipě to sluší a my už se jen těšíme na svatbu... 

Louis Vuitton chystá novou řadu parfémů. Kolekce, která se připravuje k uvedení v září, je však něčím speciální. Jeden z parfémů bude totiž představovat vůni kůže, takže pokud milujete to, jak voní nová kožená kabelka nebo boty, teď se stejně budete moci navonět sama. 

byrdie.co.uk ; smh.com.au ; independent.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY PIPPA MIDDLETON MIRANDA KERR ZÁSNUBY SVATBA CELEBRITY KABELKA LOUIS VUITTON MÓDNÍ NOVINKY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek