dnes je 08.05.2021

Aktuálně ze světa módy: zásnuby Mirandy Kerr a Pipy Middleton a novinky od Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Minulý týden se ukázal být týdnem zásnub. Široká královská rodina se rozroste o dalšího člena díky zásnubám Pipy a Miranda Kerr řekla ano spolumajiteli aplikace Snapchat. 

Miranda Kerr potvrdila tento týden své zásnuby se spoluzakladatelem platformy Snapchat miliardářem Evanem Spiegel. Oznámení vpustila do světa svým fanouškům formou fotky na Instagramu, která se později objevila i na Snapchatu. Její partner je o 7 let mladší, ale zdá se, že věkový rozdíl nebude překážkou. Zatímco Spiegel studoval na Stanfordské univerzitě, dokázal si vydělat v přepočtu přes 51 miliard korun poté, co jeho aplikace Snapchat získala celosvětový úspěch. Sama Miranda Kerr obsadila 6. příčku v anketě časopisu Forbes mezi nejlépe placenými modelkami světa. Řekli bychom, že si po finanční stránce nemají co vyčítat. 

Pippa Middleton se před pár dny zasnoubila s manažerem Jamesem Matthews. Velké kontroverze ovšem vyvolává její zásnubní prsten, který stál zřejmě přes osm a půl milionu korun. Britský webový deník Independent uvažuje nad tím, proč je v dnešní době populární kupovat nehorázně drahé zásnubní prsteny, když věrnost ani lásku nezajistí?! Podivně také vypadá, že prsten, který teď nosí na prsteníčku mladší sestra Vévodkyně z Cambridge, je vlastně levnější než ten královský. Ať si pochybuje, kdo chce, pochybuje dle libosti. Prsten je nádherný, Pipě to sluší a my už se jen těšíme na svatbu... 

Louis Vuitton chystá novou řadu parfémů. Kolekce, která se připravuje k uvedení v září, je však něčím speciální. Jeden z parfémů bude totiž představovat vůni kůže, takže pokud milujete to, jak voní nová kožená kabelka nebo boty, teď se stejně budete moci navonět sama. 

byrdie.co.uk ; smh.com.au ; independent.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY PIPPA MIDDLETON MIRANDA KERR ZÁSNUBY SVATBA CELEBRITY KABELKA LOUIS VUITTON MÓDNÍ NOVINKY

Související články

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek