dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Aktuálně ze světa módy: značku Marni opouští její zakladatelka a Vero Moda na podzim

Přidat na Seznam.cz
Zakladatelka značky Marni ji aktuálně opouští a do funkce hlavního kreativního ředitele byl okamžitě jmenován nový návrhář. Vero Moda představuje svou podzimní kampaň. 

Zakladatelka italského módního domu Marni Consuelo Castiglioni se rozhodla opustit svou značku po více jak dvaceti letech. Byť se návrhářčin možný odchod probíral už delší dobu, definitivně potvrzen byl v pátek 21. října. Důvody jejího rozhodnutí byly čistě osobní: „Ta léta byla velmi hektická a také úžasná, ale pohltila veškerou moji energii a čas. Díky tomu, že jsem svému snu dala maximum, jsem dokázala vytvořit jedinečnou značku s osobitým konceptem." Jelikož Marni není značkou, která by byla postavená na svém hlavním návrháři, není se třeba obávat o její budoucí osud. Navíc nového návrháře už má - zakladatelku značky nahradí Francesco Risso.  

Podzimní kolekce Vero Moda přináší tradiční britský styl trochu opepřený žhavými módními trendy. Stylová kampaň z Paříže uvádí vínovou a džínovinu se zlatými doplňky. Jednoduchá a denně nositelná móda je synonymem značky Vero Moda. Oblíbíte si jistě i její podzimní kolekci 2016.
businessoffashion.com ; fashiongonerogue.com ; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY MÓDNÍ NOVINKY MARNI FRANCESCO RISSO VERO MODA PODZIM 2016 PODZIM/ZIMA 2016-2017 KAMPAŇ

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek