dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Aktuální kampaň Victoria’s Secret v pojetí domácí karantény

Přidat na Seznam.cz
Nádherné modelky, úchvatné spodní prádlo a značka mající obrovský věhlas zaměřila svou nejnovější módní kampaň na fotky zachycené v domácím prostředí. Užijte si krajkové akcenty a květinové vzory.

zdroj: archiv Victoria’s Secret

Modelky Elsa Hosk a Georgia Fowler v letní kampani značek Victoria’s Secret a For Love & Lemons představují nejenom nádherné krajkované spodní prádlo, ale také košilky a sexy komplety. Celou kolekci zahalují květiny v mnoha podáních, které dávají těmto kouskům upřímnou něžnost. Ani volánky nejsou k zahození a jemná paleta barev v pastelově růžové, nebesky modré a slonovinové mají příjemný šmrnc.

Zimní zahrada, okenní rám, postel s pastelovým povlečením i živé květiny jsou tím, co tuhle kampaň provází. Vlastně jde o sociální krok vůči karanténní situaci ve světě. A proč by ne, nakonec jsme v tom všichni společně…

zdroj: archiv Victoria’s Secret

zdroj: archiv Victoria’s Secret

zdroj: archiv Victoria’s Secret

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VICTORIA’S SECRET SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET ESLA HOSK GEORGIA FOWLER DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Související články

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek