dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Přidat na Seznam.cz
Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Zlaté české ručičky

Ač jednoduché linie a minimalistická myšlenka, každý model je detailně propracován tak, aby splňoval nejvyšší kvalitu i typický rukopis značky. Mezi ně se řadí variabilita modelů, minimalismus i over-size střihy. V neposlední řadě je to i vrstvení jednotlivých modelů, které zde působí nenásilně a příjemně.

Materiály z českých dílen

Počesané úplety z českých pletáren s vysokou gramáží, které se hodí i do chladnějších dní nebo lehčí riflovina na šatech, kterou tak můžete jednoduše vrstvit, jsou předním výběrem materiálů v této kolekci.  „Materiály jsou trvanlivé, jedná se o bavlnu s příměsí elastanu, dobře se udržují. Oproti čisté bavlně netvoří žmolky,“ doplňuje ke kolekci značka Design Dictat.

Collection No. 5

I to, abyste z celé kolekce mohli pocítit zlínského industriálního ducha, je pro značku, která zde sídlí, velmi důležité. Nejspíš i proto se zaměřila na nové pojmenování jednotlivých kolekcí, které označili podle amerického systému označování továrních budov. Tento systém kdysi mimo jiné převzal a zavedl ve svém areálu ve Zlíně i Baťa. Proto se kolekce jmenuje Collection No. 5 a je věnována průmyslovému odkazu města Zlína.

Modrá je dobrá

O tom asi není žádných pochyb. V kombinaci s bílou, červenou i tmavě šedou je prostě dokonalá. „Snímky z kolekce vás vtáhnou do atmosféry rozkvětu první republiky nejenom svými šedo-cihlovými barvami, které evokují Zlín v ryzí podobě, ale také umožní dopřát si jedinečné moderní a přitom nadčasové modely.“

designdictat.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDA ČESKÁ ZNAČKA DESIGN DICTAT

Související články

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Plisované sukně jsou MUST HAVE letošního roku

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky si zamilujete jedna báseň.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek