dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Zlaté české ručičky

Ač jednoduché linie a minimalistická myšlenka, každý model je detailně propracován tak, aby splňoval nejvyšší kvalitu i typický rukopis značky. Mezi ně se řadí variabilita modelů, minimalismus i over-size střihy. V neposlední řadě je to i vrstvení jednotlivých modelů, které zde působí nenásilně a příjemně.

Materiály z českých dílen

Počesané úplety z českých pletáren s vysokou gramáží, které se hodí i do chladnějších dní nebo lehčí riflovina na šatech, kterou tak můžete jednoduše vrstvit, jsou předním výběrem materiálů v této kolekci.  „Materiály jsou trvanlivé, jedná se o bavlnu s příměsí elastanu, dobře se udržují. Oproti čisté bavlně netvoří žmolky,“ doplňuje ke kolekci značka Design Dictat.

Collection No. 5

I to, abyste z celé kolekce mohli pocítit zlínského industriálního ducha, je pro značku, která zde sídlí, velmi důležité. Nejspíš i proto se zaměřila na nové pojmenování jednotlivých kolekcí, které označili podle amerického systému označování továrních budov. Tento systém kdysi mimo jiné převzal a zavedl ve svém areálu ve Zlíně i Baťa. Proto se kolekce jmenuje Collection No. 5 a je věnována průmyslovému odkazu města Zlína.

Modrá je dobrá

O tom asi není žádných pochyb. V kombinaci s bílou, červenou i tmavě šedou je prostě dokonalá. „Snímky z kolekce vás vtáhnou do atmosféry rozkvětu první republiky nejenom svými šedo-cihlovými barvami, které evokují Zlín v ryzí podobě, ale také umožní dopřát si jedinečné moderní a přitom nadčasové modely.“

designdictat.com

 

 

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDA ČESKÁ ZNAČKA DESIGN DICTAT

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek

Dokonalá krejčovská práce od značky Helmut Lang po více než roční pauze má šmrnc

Bezchybné elegantní oděvy s lehkou dávkou fetišismu představil pro roce a půl přestávky luxusní dům Helmut Lang.

Celý článek