dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Přidat na Seznam.cz
Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Zlaté české ručičky

Ač jednoduché linie a minimalistická myšlenka, každý model je detailně propracován tak, aby splňoval nejvyšší kvalitu i typický rukopis značky. Mezi ně se řadí variabilita modelů, minimalismus i over-size střihy. V neposlední řadě je to i vrstvení jednotlivých modelů, které zde působí nenásilně a příjemně.

Materiály z českých dílen

Počesané úplety z českých pletáren s vysokou gramáží, které se hodí i do chladnějších dní nebo lehčí riflovina na šatech, kterou tak můžete jednoduše vrstvit, jsou předním výběrem materiálů v této kolekci.  „Materiály jsou trvanlivé, jedná se o bavlnu s příměsí elastanu, dobře se udržují. Oproti čisté bavlně netvoří žmolky,“ doplňuje ke kolekci značka Design Dictat.

Collection No. 5

I to, abyste z celé kolekce mohli pocítit zlínského industriálního ducha, je pro značku, která zde sídlí, velmi důležité. Nejspíš i proto se zaměřila na nové pojmenování jednotlivých kolekcí, které označili podle amerického systému označování továrních budov. Tento systém kdysi mimo jiné převzal a zavedl ve svém areálu ve Zlíně i Baťa. Proto se kolekce jmenuje Collection No. 5 a je věnována průmyslovému odkazu města Zlína.

Modrá je dobrá

O tom asi není žádných pochyb. V kombinaci s bílou, červenou i tmavě šedou je prostě dokonalá. „Snímky z kolekce vás vtáhnou do atmosféry rozkvětu první republiky nejenom svými šedo-cihlovými barvami, které evokují Zlín v ryzí podobě, ale také umožní dopřát si jedinečné moderní a přitom nadčasové modely.“

designdictat.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDA ČESKÁ ZNAČKA DESIGN DICTAT

Související články

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Nová kampaň Pre-Fall značky Gucci přinesla antiku

Kreativní ředitel Alessandro Michele nás s novou kolekcí Pre-Fall 2019 módního domu Gucci zavedl do daleké řecké antiky. Ve sbírce nechybí zajímavé vzory a materiály.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek