dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Přidat na Seznam.cz
Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Zlaté české ručičky

Ač jednoduché linie a minimalistická myšlenka, každý model je detailně propracován tak, aby splňoval nejvyšší kvalitu i typický rukopis značky. Mezi ně se řadí variabilita modelů, minimalismus i over-size střihy. V neposlední řadě je to i vrstvení jednotlivých modelů, které zde působí nenásilně a příjemně.

Materiály z českých dílen

Počesané úplety z českých pletáren s vysokou gramáží, které se hodí i do chladnějších dní nebo lehčí riflovina na šatech, kterou tak můžete jednoduše vrstvit, jsou předním výběrem materiálů v této kolekci.  „Materiály jsou trvanlivé, jedná se o bavlnu s příměsí elastanu, dobře se udržují. Oproti čisté bavlně netvoří žmolky,“ doplňuje ke kolekci značka Design Dictat.

Collection No. 5

I to, abyste z celé kolekce mohli pocítit zlínského industriálního ducha, je pro značku, která zde sídlí, velmi důležité. Nejspíš i proto se zaměřila na nové pojmenování jednotlivých kolekcí, které označili podle amerického systému označování továrních budov. Tento systém kdysi mimo jiné převzal a zavedl ve svém areálu ve Zlíně i Baťa. Proto se kolekce jmenuje Collection No. 5 a je věnována průmyslovému odkazu města Zlína.

Modrá je dobrá

O tom asi není žádných pochyb. V kombinaci s bílou, červenou i tmavě šedou je prostě dokonalá. „Snímky z kolekce vás vtáhnou do atmosféry rozkvětu první republiky nejenom svými šedo-cihlovými barvami, které evokují Zlín v ryzí podobě, ale také umožní dopřát si jedinečné moderní a přitom nadčasové modely.“

designdictat.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDA ČESKÁ ZNAČKA DESIGN DICTAT

Související články

Proč dívce nabídnout menstruační kalhotky?

Připravovat děti na rychle se měnící svět kolem nás je stále náročnější. Rodiče dívek mají úkol navíc – s první menstruací jim nabídnout hygienické pomůcky.

Celý článek

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Nákupní tipy: Oversize letní šaty značky Jamie Collection jako must have letošního léta

Novinkou v nabídce letních modelů české značky Jamie Collection jsou šaty na špagetová ramínka ve dvou délkách, ke kotníkům a ke kolenům. Jejich oversize pojetí sluší doslova všem typům postav a všem věkovým kategoriím.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek