dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Alexa Chung konečně představuje zrod své vlastní módní značky

Přidat na Seznam.cz
Značka se jmenuje jak jinak než Alexachung a bude v přeneseném slova smyslu vyjadřovat ztracený čas.

I v maloobchodním prostředí plném nejistoty můžeme vidět pár dravců, kteří se nebojí přetvořit svůj dosavadní sen ve skutečnost. Alexu Chung znáte jako múzu několika známých módních domů i jako ženu spolupracující s mnoha značkami. Tentokrát se však pouští do vlastního díla, do kterého dala a ještě dá své maximum.

S Alexou díky jejímu smyslu pro styl i cit pro módu spolupracovali za poslední roky nejenom designéři, ale i maloobchodníci či redaktoři různých magazínů. Její osobní módní značka má zatím jen základ, debutovou kolekci připravuje Chung na květen 2017.

Z předběžných zpráv se bude jednat o dámskou kolekci ready-to-wear obsahující denim, běžné denní halenky a kalhoty i večerní šaty a sukně. Chung se však nebojí ani návrhů bot a šperků, které označuje za „každodenní luxus“.

Svou vizi přivádí k životu pomocí kvalitního konstrukčního týmu, „Byla jsem šťastná, že jsem našla skvělý tým z různých koutků módního průmyslu i mimo něj, aby mi pomohli realizovat mou vizi a aby se tento životní sen stal skutečností,“ řekla Chung ve svém prohlášení. A my už se opravdu těšíme na její první samostatná díla...

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
ALEXA CHUNG ALEXACHUNG

Související články

V nové kolekci značky Alexa Chung hrála hlavní roli ženskost

Anglická modelka, novinářka a návrhářka vlastnící stejnojmennou módní značku Alexa Chung chtěla novou sbírkou oslavit ženskost v celé své kráse. Výsledek nadchne svou všestranností a individualitou.

Celý článek

Největší módní influenceři roku 2018

Lidé nás, zejména na sociálních sítích, svými příspěvky velmi ovlivňují. A my si to mnohdy ani neuvědomujeme. Jací jsou největší módní influenceři roku 2018?

Celý článek

Modelka Alexa Chung potěšila svou debutovou Pre-Fall kolekcí 2017

33letá modelka Alexa Chung se před časem rozhodla založit vlastní značku. Jako první uvedla Pre-Fall kolekci pod jménem ALEXACHUNG.

Celý článek

Alexa Chung uvádí na trh svou první kolekci

Občas nás napadne, jestli z každé úspěšnější modelky bude časem i módní návrhářka. Alexa Chung však tuto roli zvládla na první dobrou.

Celý článek

5 důležitých módních událostí roku 2017

Raf Simons, Alexa Chung, Zayn a další se řadí mezi nejvýraznější módní události roku 2017, které si nemůžete nechat ujít. S námi se vám to ale nestane. Přineseme vám veškeré informace jako první! 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Alexa Chung a UGG a podzimní kampaň H&M

Alexa Chung oznámila svou budoucí spolupráci se značkou UGG a řetězec H&M představil novou kampaň, ze které dýchá zimní atmosféra. 

Celý článek

Jak se obléká Alexa Chung?

Jedna z nejpopulárnějších modelek Alexa Chung je vnímaná také jako žena s výjimečným stylem. Co obléká na červený koberec a co na běžné denní nošení? 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: kampaně Michael Kors a Longchamp a nová návrhářka Dior

Přinášíme aktuální snímky ze dvou podzimních kampaní módních gigantů a také potvrzenou informaci o nástupu první ženy na pozici kreativního ředitele domu Dior. 

Celý článek