dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Alexander Wang otevře první vlajkovou loď v Evropě

Přidat na Seznam.cz
Alexander Wang bude zase o kousek blíž i nám Středoevropanům. Americký návrhář odtajnil své plány pro otevření vlajkové lodi v centru Londýna.

I přesto, že nám zatím není známa konkrétní podoba interiéru a konceptuální řešení obchodu, je už teď jisté, že i nám Středoevropanům bude americká značka Alexander Wang zase o něco blíž. Jak totiž návrhář a kreativní ředitel francouzského módního domu Balenciaga uvádí, plánuje otevření vlajkové lodi v centru Londýna, kde bude k dostání kompletní tvorba výjimečného kreativce.

Wang se tak připojí k několika dalším slavným designerům, kteří již v místě plánované vlajkové lodi působí. Obchod Alexander Wang svým zákazníkům nabídne velkorysý prostor o 6 500 metrech čtverečních a bude sousedit se značkami jako Paul Smith, Buccellati nebo Amanda Wakeley.

První myšlenka na expanzi do Evropy se pravděpodobně zrodila při poslední Wangově spolupráci s módním řetězcem H&M, na jejímž konci stála celosvětově velice úspěšná kolekce oblečení pro muže i ženy. 

Alexander Wang London by se měl veřejnosti otevřít již v roce 2015 v ulici Albemarle 43-44, Mayfair.

 

Zdroj: us.fashionmag

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD ALEXANDER WANG LONDON

Související články

Podzimní dekorace? Inspiraci hledejte v přírodě

Dnešní děti rozhodně netráví tolik času v přírodě, jako tomu bylo v generaci jejich rodičů. Zatímco ti běhali venku, šplhali po stromech nebo rozbíjeli sousedům okna fotbalovým míčem, dnešní generace dětí se zdržuje spíše doma. Proto by stálo za to připomenout jim, že příroda může být zajímavější, než surfování po internetu. A podzim k pobytu venku vyloženě vybízí.

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek

Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

VŽDY PŘIPRAVEN, VŽDY PERFEKTNÍ, VŽDY ČISTÝ & BEZPEČNÝ! 

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek
Bulgari London hotel

BULGARI HOTEL LONDON A YINKA ILORI SPOLEČNĚ OSLAVUJÍ 10. VÝROČÍ HOTELU

Londýnský hotel Bulgari v Knightsbridge od září nově spolupracuje s všestranným umělcem a designérem Yinkou Ilori.

Celý článek